Nasze serwisy:

pokaż odpowiedzi jako:

zakład stolarski

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: zakład stolarski 2010-09-14 11:50
:  Edytuj

Polecamy rozwiązanie w postaci drzwi harmonijkowych. Nasz zakład produkuje solidne drzwi harmonijkowe z litego drewna sosnowego z możliwością doboru koloru bejcy. Adres naszego sklepu internetowego to www.klaczak.com.pl lub www.harmonijkowe.pl.

Oferujemy także drewniane ościeżnice pasujące nie tylko do naszych drzwi. Wykonujemy również drewniane nakładki do zabudowy istniejącej metalowej ościeżnicy.

Służymy pomocą. Zapraszamy serdecznie.

do góry

m_budownicz...

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: m_budowniczy 2009-11-24 19:57

dawno tu nie zaglądałem sorry że nie pomogę system, o którym pisałem wytrzymuje do 80 kilo więc to raczej nie ten sam, link który zamieściłeś jest już nieaktualny więc trudno mi się wypowiedzieć. Co innego jest zrobić drzwi z płyty wiórowej pokrytej laminatem nawet niech będzie miał gr.20mm a co innego mieć normalne drzwi, płyta mdf pokryta laminatem to zupełenie inna bajka i drzwi mają 40mm a wypełnienia mogą mieć różne. Przepraszam ze tak późno, ale może komuś innemu się przyda.

do góry

Gość1

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: Gość1 2009-08-24 15:38

Do Mańka
dzięki za radę. widziałem właśnie takie drzwi na allegro 299 pln np. tu:
www.allegro.pl/item714111694_drzwi_przesuwne_transport_50zl_caly_kraj.html

ale czy nie są one zrobione właśnie z płyty laminowanej, takiej jak ta, którą można kupić w LM? Prowadnica, też wydaje sie być identyczna z tą z LM (o obciążeniu do 50kg). Z tym, że z tego co widziałem ma ona otwory do mocowania "do sufitu" czy można taką przymocować do ściany i czy nie odkształci się?

do góry

m_budownicz...

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: m_budowniczy 2009-08-22 13:19

jeżeli koniecznie chcesz kombinować w ten sposób to już nie w Leroy`u tylko w sklepie z akcesoriami do drzwi kompletny odpowiednio dobrany system chociaż nie wyjdzie to ani tanio ani dobrze ale sam się o tym przekonasz chyba że jakiś fachman na żywo Ci to wyperswaduje dolicz sobie do ceny wyciętej płyty uchwyty robotę wizyte u stolarza żeby wyfrezował szczeline pod dolną prowadniczkę która i tak po kilku mocniejszych użyciach pęknie bo płyta meblowa jest za cienka do robienia drzwi, maskownicy nie zrobisz bo nie masz z czego chy7ba ze z tej płyty dosztukujesz tylko jak to będzie wyglądać. Jak zliczysz wszystko i stracony czas to wyjdzie Ci cena normalnie kupionych drzwi co polecałbym zrobić taki opisywany przeze mnie wcześniej system ma wszystko co potrzebne drzwi sa odpowiedniej grubości. jest to trwalsze wytrzymalsze cenowo podobne i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto i nie zmarnujesz czasu.

do góry

Gość1

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: Gość1 2009-08-14 22:38

drzwi można w chyba wykonać, kupując płytę laminowana. odpowiednio przyciąć ja w sklepie, dodać opaski i skrzydło gotowe. pozostaje faktycznie wybór prowadnicy. widziałem w LM system Delta ale chyba mocuje sie go tylko do sufitu. Ktoś może wie jaki system wybrać do ściany? I z czego zrobić maskownicę na prowadnicę?

do góry

Pomagacz_LM...

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: Pomagacz_LM29 2009-08-10 17:00

Witam.
Zapraszam do LM. Posiadamy takie drzwi w swojej ofercie. Najprostsze i najtańsze będą z firmy DREWNO-HURT
Pozdrawiam

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2009-08-10 17:01 przez Pomagacz_LM29.

do góry

m_budownicz...

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: m_budowniczy 2009-07-26 13:06

drzwi suwane w systemie naściennym robi wiele firm, za to mało skomplikowany i z obudowa bez zbędnych bajerów (problemów) ma w swojej ofercie Porta całość wisi na szynie na górze przykręconej do ściany na dole masz taką mała prowadniczkę w krawędzi otworu jest w kształcie odwróconej dużej litery T a jej nóżka wchodzi w odpowiednio przygotowaną szczelinę w skrzydle. Dzięki temu nie ma żadnych elementów na dole które mogą się brudzić i zacinać. na takim systemie można powiesić dowolne drzwi tego producenta a jest w czym wybierać oczywiście całość żeby aluminium po oczach nie biło jest zabudowana w kolorze drzwi.

do góry

bobka budow...

User star img

Drzwi przesuwne

dodał: bobka budowniczka 2009-07-05 01:51

Witam,
potrzebuję informacji na temat najprostszego systemu drzwi przesuwnych (bez żadnych bajerów - kontenerów), system montowany do ściany.
Widziałam takie "drzwi" w makdonaldzie tylko nie wiem jak się nazywa i gdzie GO szukać?

do góry