Altanka, czym pomalować?

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 13.08.2008 16:01
POMOCNA DŁOŃ
W końcu zrobiłem własnoręcznie altankę. Część chcę by była lakierowana, a część matowa. Teraz pytanie, czym ją pomalować. Chodzi mi o środek, który będzie dobrze zabezpieczał drewno przed szkodnikami i przed wilgocią. Szukałem na forach i w sumie zastanawiam się pomiędzy drewnochronem a tymi produktami śnieżki z teflonem. Ale nie wiem, może znacie też inne środki?
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 14.08.2008 14:01

W odpowiedzi na post: Altanka, czym pomalować?

Korzystałem z farb z teflonem śnieżki nie lakierobejcy tylko tej matowej, chyba drewkon czy jakoś tak. W sumie dobra, niezła wydajność. Widać, że drewno jest ok. Ciekawe jak będzie po zimie... aaa jeszcze jeden plus który zauważyłem, to ładnie spływa woda.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 22.08.2008 10:03

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Drewkorn z teflonem to dobry impregant. W czerwcu malowałem płotki i krzesła ogrodowe. Bardzo ładnie wyszło i ta woda faktycznie łatwo spływa. Teflon to ciekawy składnik, widzę że jest uzywany coraz częściej..
papio | 31.08.2008 01:47

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Potwierdzam, machnąłem tym samym i jestem zadowolony. Teflon faktycznie robi się popularny, ale nic dziwnego, ma swoje zalety i jakoś niewiele mówi się o wadach:)
missy | 08.09.2008 20:26

W odpowiedzi na wpis użytkownika: papio

Zgadzam się z poprzednikami
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 27.12.2008 21:11

W odpowiedzi na wpis użytkownika: missy

drewnochronem tylko bez lakierowania bo lakier po 5 latach będzie schodził a drewnochron nie tylo wyblaknie i jeszcze morzna bez końca malować a lakier trzeba szlifować i sie pryszczy
Inne dyskusje
Rośliny i ogród

13.02.2010 18:44
Podokarp (Zastrzalin) w Leroy Merlin Targówek - co to za gatunek?
W Leroy Merlin Targówek widziałem 3 zastrzaliny. Podpisane były nazwą łacińską rodzaju (bez gatunku). I w związku z tym moje pytanie: co to za gatunek? Zdjęcia są tu: LINK

http:// reichel.pl/bdp/tree/view/651 (usuń spację pomiędzy http:// a reichel(...))
Rośliny i ogród

06.02.2011 23:07
balkon
chce zrobic fajny balkon nie mam pomysłow mam na tym balkonie drewniany płot drewniane płytki na podłodze i zakupiłam dwa fotele i kanape z ratanu jeszcze szukam stolika a bardzo bym chciała taki bardzo przytulny balkon jakie kwiaty i drzewka moge sadzic w dolnice moze macie pomysła rozmiar balkonu 2mx2.50
Rośliny i ogród

24.02.2010 09:38
Krety i nornice - zapobiegać zamiast zwalczać !
Pełną parą przymierzam się do założenia trawnika wokół domu, mam zamiar kupić gotową trawę rolowaną. Naczytałem się jednak trochę o wyczynach nornic i kretów które potrafią zniweczyć trawnik i wydane nań pieniądze, postanowiłem więc pójść na całość i zakupić jeszcze siatkę plastikowa pod trawniki, taka jak na tej stronie:
http://iglaco.com/pl,product,285228,siatka,plastikowa,pod,trawniki,1,2,x,50,m.html]http://iglaco.com/pl,product,285228,siatka,plastikowa,pod,trawniki,1,2,x,50,m.html

w sumie ma być 10 arów trawnika więc inwestycja trochę wsiąknie kasy, ale mam nadzieję że z kretami i nornicami będę miał wieczny spokój.