Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 14.03.2013 16:32

Blat śliwa, biała płyta gazowa?

Witam.
Proszę o poradę. Uważacie że biała płyta gazowa będzie pasować do białej kuchni na wysoki połysk z blatem, korpusach i cokołem w kolorze śliwy? Znalazłam tylko jedno zdj. z podobnym zestawieniem tylko w blacie z orzecha. Wiem, że łatwiej kupić czarną i się nie zastanawiać, ale bardziej chodzi o funkcjonalność płyty, a jeśli chodzi o stal to też naczytałam się,że wszystko na nich znać.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
stokrotka574 | 17.03.2013 19:10

W odpowiedzi na post: Blat śliwa, biała płyta gazowa?

Biała, biała i tylko biała! Mam taką i jestem super zadowolona. Na czarnym i srebrnym wszystko widać, odpite palce, okruszki, mazie jakieś. Bieły jest najbardziej praktyczny. W mojej kuchni mam białą płytkę gazową, piekarnik oraz lodówkę, zlew nie musi być wcale biały! Polecam!
persymona1 | 15.03.2013 17:52

Ja mam biała płytę gazową od sierpnia zeszłego roku i jestem z niej bardzo zadowolona. W porównaniu do płyty ze stali biała płyta to cudo szczerze mówiąc nawet nie myję jej codziennie ( oczywiście jeżeli nie jest mocno zapaćkana) i aż tak nie widać na niej jakiś tam kropek. Nie ma żadnych rys a gotuję codziennie.Blat mam w kolorze buk, piekarnik czarny szklany, srebrny zlew i srebrny okap i uważam że pasuje.
kisak90.jpg
alla05 POMOCNA DŁOŃ | 15.03.2013 17:18

Płyta może być biała, ale pod warunkiem, że piekarnik i zlew też będą białe :)
ida | 15.03.2013 16:35

Użytkowałam płyty ze stali a obecnie użytkuję już drugą gazową szklaną czarną.Szklana w moim odczuciu jest nieco praktyczniejsza ale gdyby wizualnie bardziej odpowiadałaby mi stalowa to taką bym wybrała. Szklanej białej nie przerabiałam ale wydaje mi się najpraktyczniejsza:)Tylko nie wiem jak przy takich meblach i blacie będzie się prezentowała.A jaki piekarnik i zlew?
aglaja87 | 15.03.2013 15:19

Też mam czarną szkalną płytę w dodatku gazową, już od 4-5 miesięcy i nie narzekam na utrzymanie czystości. Chociaż tu na pewno trzeba sie zastanowić co dla kogo. Ja swoją czyszczę codziennie, nie jest to czasochłonne ani pracochłonne, ale przetrzeć należy bo po każdym gotowaniu pozostają ślady. Jeśli chodzi o zarysowania to nie mam ani jednego, a płyta codziennie używana.
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
Kuchnia i jadalnia

krzesła- wymiana
Kuchnia i jadalnia

barek