Chcę zawiesic ekran z regipsu na ścianie z regipsów

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 09.08.2007 16:42
Chcę zrobić ekran do projektora z płyty regips, poradźcie co zastosować aby można taki ekran zrobiony z płyty regips przykleić do ściany, która wykonana jest też płyt regips,jak to przykleić i czym ,żeby taka płyta nie odpadała od razu od ściany,czy wykonanie obramowania z listw do paneli podłogowych da dobry efekt,namierzyłem u siebie listwy podłogowe o kolorze ciemny orzech,czy tez pomalować obojętnie jaką listwę czarna farbą Dekoral - akrylową.Ściana ,na której zawisłby ekran jest pomalowana akrylową zmywalna farbą Dekoral (3 warstwy)czy przed powieszeniem takiego ekranu trzeba farbę w miejscu gdzie będzie przyklejony ekran zdrapać?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
darekrocznik71 | 11.08.2007 18:17

W odpowiedzi na post: Chcę zawiesic ekran z regipsu na ścianie z regipsów

Lepszy efekt jest jak ekran jest bardziej wypukły od ściany,niestety malowany ekran nie bardzo mi wyszedł ponieważ pęka mi na nim farba,w miejscu gdzie musiałem póścic kable od projektora,zrobiłem szpachlowanie ale niestety trochę jest to widoczne,dlatego chcę to zasłonić,rezygnuję jednak z powieszenia regipsu będę zawieszał białą płytę HDF,która pomaluję szarym matem,przymocuję bezpośrednio do ściany z regipsów wkrętami przy krawędziach,obramowanie zrobię z profili wykończeniowych z styropianu, pomaluje to czarnym akrylem i przykleję do ściany i ekranu z płyty HDF.Mam nadzieję, że da to lepszy efekt niż regips.
chiff | 10.08.2007 20:07

W odpowiedzi na post: Chcę zawiesic ekran z regipsu na ścianie z regipsów

ja proponuje przykrecic ekran...zaszpachlowac i pomalowac...
normalnie jak kawalek nowej scianki
a jak nie to patex....ale powinienes drapac stara farbe
jesli chodzi o listwy ja zastosowalbym aluminiowe troszeczke wiecej trzeba bedzie zaplacic ale pasuja prawie do wszystkiego i efekt murowany:)
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?