czyszczenie gresu polerowanego

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 09.04.2007 12:06
Kupiłem gres polerowany i po położeniu w salonie nie możemy go doczyścić . Ciągle widać jakieś dziwne smugi i plamy.Może ktoś ma sposób?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
KrzysiekNowak | 19.08.2015 07:14

W odpowiedzi na post: czyszczenie gresu polerowanego

Też mieliśmy podobny problem. Żona to już nawet chciała wymieniać podłogę, ale na szczęście ją powstrzymałem przez kolejnymi wydatkami, na które wówczas nie było nas stać. Często coś nam przeszkadza i przez pół roku zastanawiamy się co z tym robić, ją to ta podłoga już tak wkurzała, że miewała bóle głowy!!! Podłoga nie należała do tanich, a poza tym naprawdę bardzo nam się podobała i nie chcieliśmy jej zmieniać. Akurat zabawna sytuacja, bo u sąsiadki z domu obok zobaczyliśmy firmę, co im czyściła podłogę C.T. Service. Ich usługa doczyszczająca rozwiązała problem i chyba płaciliśmy około 40 za metr, nie pamiętam dokładnie. Dokładnie wyczyścili podłogę, nawet fugi. Wygląda niemal idealnie i od tej pory jest święty spokój. Poza tym jak podłogi czyste to i od razu porządniej wszystko wygląda.
lexie | 28.01.2013 14:37

W odpowiedzi na post: czyszczenie gresu polerowanego

Też mam problem ze smugami, na poczatku faktycznie wycierałam do sucha (na szczęście mam małą powierzchnię;)). Potem zaczelam myć ścierką z mikrofibry i było jakby lepiej, albo już przestalam sie tak przejmowac;)
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 09.04.2013 19:44

W odpowiedzi na wpis użytkownika: lexie

jak zmyć z plytek gresowych pastę nablyszczajacą sidolux?
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 05.04.2014 10:06

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

keranet z mapeia podczas usuwania fugi zmatowił mi gres polerowany na krawędziach
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 18.05.2014 01:51

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

czytając wypowiedzi na forum byłam negatywnie nastawiona do gresu polerowanego, ale mój mąż się uparł, mamy beżowy na korytarzu i biały w kuchni. od razu powiedzieliśmy fachowcowi, żeby go zaimpregnował i póki co jest pięknie :) w castoramie powiedzieli nam, żeby go nie szorować i nie polerować, żeby nie zmatowiał, łatwo go uszkodzić. Nie ryzykowałabym ani z octem, ani z kwasem solnym, skoro już decydujemy się na remont to lepiej moim zdaniem zainwestować w profesjonalne środki. Sprzedawca z castoramy polecał nam płaskiego mopa z atomizerem i środkiem do pielęgnacji płytek w zestawie firmy Bona. Cena nie jest najniższa, ale skoto mąż się upierał, niech teraz inwestuje ;) używam Spray mopa od 3 miesięcy i jestem zadowolona. Jest bardzo praktyczny, i przede wszystkim nie zostawia smug. Na gresie widać wszystko, nawet jeśli kapnie czysta woda, to pozostaje jej osad ;/ Bona spray mop to dobre rozwiązanie, spryskasz kilka razy, przecierasz padem z mikrofibry i gres błyszczy. Płynu z niczym nie rozcieńczasz, zbiorniczek jest zamontowany przy rączce. Jak dla mnie cacko, polecam :)
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?