farba do malowania plytek lazienkowych

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 05.03.2007 19:45
Mam pytanie-czy sa farby przystosowane do malowania starych plytek lazienkowych lub kuchennych?Jesli tak,to jaka jest jej cena ,wydajnosc ?Dziekuje za pomoc:)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
BudowniczaMarta | 24.08.2015 21:34

W odpowiedzi na post: farba do malowania plytek lazienkowych

Również chętnie bym się dowiedziała, jakie macie doświadczenia z tego typu specyfikami. Osobiście nie jestem przekonana, a także chciałabym odnowić swoje płytki, nie wymieniając ich na nowe. Czy ktoś z Was korzystał z doczyszczania - takiej usługi ? Koleżanka z pracy robiła właśnie usługę doczyszczającą antyposlizgowa.com a ja troche boję się sama takich rzeczy dotykać, bo to wiadomo co to wyjdzie jak sie samemu zrobi :/
andrzejf | 06.04.2013 13:50

W odpowiedzi na post: farba do malowania plytek lazienkowych

oczywiście że są takie produkty, bezpośrednio na płytki polecam Sikkens Alpha Primer SF, a no to gdy ściana będzie bardziej używna (kuchnia/łazienka) którąś z silniejszych farb dekoracyjnych np.: Alpha Latex lub Alphacron w macie lub satynie

Pozdrawiam
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 21.04.2013 14:20

W odpowiedzi na wpis użytkownika: andrzejf

Byłem niedawno w punkcie Fluggera i przy okazji spytałem czy mają coś na płytki - mają ;) - polecam udać się osobiście a na pewno dostaniesz to czego szukasz.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 30.07.2014 12:48

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Jasne, że jest farba do malowania płytek. Obecnie jestem w trakcie takiego malowania i polecam. Farbę kupiłam w OBI w Niemczech, bo tu akurat mieszkam, ale w PL pewnie też będzie
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 07.04.2013 19:38

W odpowiedzi na wpis użytkownika: andrzejf

Przede wszystkim najpierw należy dobrze oczyścić takie płytki, następnie użyć dobrego podkładu i dopiero farby.
Osobiście polecam grunt firmy Flugger

http://flugger.pl/Farby/Do_wnetrz/Farby_do_metalu_i_drewna/Grunt_Interior_Fix_Primer(INT%20FIX).aspx
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?