Kuchnia i jadalnia

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 03.11.2011 10:07

jak ożywić tą kuchnię?:)

Witam serdecznie,

Chętnie skorzystam z Państwa porad , jak by poprawić tą kuchnię i ją troszkę ożywić ;)
Odn ergonomii- obok zlewu zmywarka, piecyk z czasem wymienimy na zabudowany i umieścimy w miejsce środkowej szafki. Budżet nas ograniczał dlatego też zakupione meble- jedne z tańszych z Castoramy ;)
Ze względu na 20cm uskok w ok 1/2 długości kombinowałam jak koń pod górę.
Jesto nasza pierwsza kuchnia więc z pewnością nie idealna:)
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 03.11.2011 19:17

W odpowiedzi na post: jak ożywić tą kuchnię?:)

a ile takie mebelki z casto kosztowały?
meg23m1 | 08.11.2011 12:11

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

ok 1800zł z blatem ( ok 2,5m ) i usługa wycięcia dziury pod zlew zlewem cokołami, klamkami, listwami i innymi elemenami......kórych nie wspomniałam;) Dodam, że w Ikei taka sama kuchnia tzn z idento z układem szafek wisząch i stojącyc zawierający 1 szafkę z 4 szufladami w okleinie Nexus wyniósłby mnie jakieś 3500zł ;D

Warto było skorzystać z ich wirtualnego planera.... zaprojektowałam sobie taki ukł szafek, wydrukowałam i w castoramie poprosiłam o przygotowanie oferty na moim modelu. Różnica ogromna więc się nie zastanawialiśmy nawet ;)

Blat to oczywiście inna hisoria poniewaz w Casto mozna wybrać wg uznania.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 03.11.2011 18:01

Bardzo ładna kuchnia, super kolor...JA bym nie dodawała nic o ostrych kolorach, postawiłabym na pastele i delikatność: fiolet, delikatny róż (tym bardziej,że sufit masz fioletowy)...
Bardzo ładnie wygląda ten obrazem na ścianie i właśnie taką kolorystykę jak na obrazku bym utrzymała:)
Nieważne,że tania! Najważniejsze,że śliczna i z sercem! I,że własna!;)
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 03.11.2011 15:33

ładna kuchnia ja dla ozywienia zawiesiła bym rolete rzymską np.http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/24_847.1/850/0/Roleta-rzymska-Padva_847.jpg ,podkładki na stół,coś zielonego w doniczce na okno w kolorze żółtym kanarkowym lub lawendowym
meg23m1 | 03.11.2011 13:08

Dziękuje Wam za porady :)))

Ściana faktycznie szara z palety 4 pory roku Nobiles - zima mglista,
i faktycznie ładnie wygląda, jednak nie polecam ponieważ nie jest zmywalna .
Koloru fug pod kafelki nie pamiętam- mąż kupował :)
Sufit natomiast co jest tutaj mało zauważalne - wrzosowy , ze względu na żółte plamy jakie tma były.
Szkoda mi trochę gładzi na ścianie gdzie jest stolik aby wykleić tapetą , chociaz nie powiem myslałam o tym jednak coś trzeba będzie zrobić, na razie "tamta" strona kuchni jest " łysa" i nietknięta. .... i szukam pomysłu, a może panele do 3/4 wysokości ściany w kolorze ecru? ..... hmmmm a dla kontrastu wykleić lodówkę- jej boczną scianę? :D
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
Kuchnia i jadalnia

kuchnia
Kuchnia i jadalnia

barek