Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 31.08.2013 13:50

Jaki dywan i stolik do salonu?

Witam serdecznie
Bardzo Was proszę o pomoc.
Sprawa dotyczy mego salonu. Obecnie jest w kolorach brąz i krem (meble - venge; kanapa, szafa, krzesła - krem).

Chcę kupić dywan i stolik plus jakieś dodatki, bo obecnie salon wygląda dosyć pusto.
Ściany są koloru jasny krem.

Zastanawiam się nad przełamaniem brązu i kremu poprzez dodanie turkusu. Np. dywan jednolity turkusowy typu shaggy + poduszki turkusowe + podkładki na stół turkusowe.
Ale nie jestem pewna tego rozwiązania. Czy nie będzie zbyt kolorowo? A może lepiej wybrać dywan ciemny brązowy? Jednolity czy z kremem? Pomóżcie!
NO i jeszcze stolik...szklany czy cały venge?
Będę wdzięczna za każde uwagi.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
facebook_avatar.jpg
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
iwona_patynowska | 28.01.2014 17:22

W odpowiedzi na post: Jaki dywan i stolik do salonu?

Ja bym tam �adnego wydanu nie dawa�a tylko jaki� fajny bia�y stolik, gdzies co� takiego pasuj�cego widzia�am, ju� wiem zerknij tutaj http://www.meblobranie.pl/lawostoly-rozkladane fajne bo rozk�adane
o mnie.jpg
aCh studio | 05.09.2013 20:27

W tak zaaranżowanym wnętrzu pasuja zarówno brązowe jak i turkusowe dodatki. Wszystko zależy od tego jaki efekt końcowy chcesz osiągnąć. W przypadku brązu najlepszy byłby karmelowy odcień dodatków, który jest już we wnętrzu na zasłonach. Taka aranżacja w odcieniach gorzkiej czekolady, karmelu i śmietankowej bieli będzie bardzo stonowana, spokojna, harmonijna i elegancka. Nie należy obawiać się łączenia wzorow pod warunkiem, że będą w tej samej tonacji kolorystycznej.

Kolor turkusowy jest kolorem kontrastującym dla karmelowego brązu - wnętrze w takiej kolorystyce będzie świeże i nowoczesne.

Anonim POMOCNA DŁOŃ | 06.09.2013 08:47

W odpowiedzi na wpis użytkownika: aCh studio

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
facebook_avatar.jpg
iwona_patynowska | 28.01.2014 17:21

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Ja bym tam żadnego wydanu nie dawała tylko jakiś fajny biały stolik, gdzies coś takiego pasującego widziałam, już wiem zerknij tutaj http://www.meblobranie.pl/lawostoly-rozkladane fajne bo rozkładane
zbyszek1 POMOCNA DŁOŃ | 04.09.2013 10:01

Ja bym bez wahania wybrał jeden z tych ostatnich, jednokolorowy. Podoba mi się ten w niebieskim odcieniu ale to niestety zmniejsza możliwość wystroju dekoracjami i operowanie kolorem.

Tonacja brązowo beżowa u Ciebie więc do tej bazy -pasować też będzie jasno beżowy, brązowy lub szary.

Ciemnymi kolorami możesz uzupełnić resztę wystroju.
Salon

Salon i kamien
Salon

wejście
Salon

moj kominek