Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 20.06.2013 17:00

Jakie łóżko dla dwulatka?

Jakie łóżko dla dwulatka, doradźcie.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
aaaaaaaaaaaaaa.jpg
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
MA-RZENKA1971 | 21.06.2013 10:12

W odpowiedzi na post: Jakie łóżko dla dwulatka?

Ja mam to białe z kubusiem puchatkiem, i jestem bardzo zadowolona....Mój 4-latek również:)..Przy zakupie, zamówiłam tylko z wyciąganą barierką, żeby w dzień łóżeczko służyło jako kanapa
aaaaaaaaaaaaaa.jpg
MA-RZENKA1971 | 21.06.2013 10:15

W odpowiedzi na wpis użytkownika: MA-RZENKA1971

MA-RZENKA1971 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja mam to białe z kubusiem puchatkiem, i jestem
> bardzo zadowolona....Mój 4-latek
> również:)..Przy zakupie, zamówiłam tylko z
> wyciąganą barierką, żeby w dzień łóżeczko
> służyło jako kanapa

łucjaemilia | 21.06.2013 09:44

Właśnie o tym pisałam-łóżko musi być na tyle długie żeby nie trzeba było tych nóg podkurczać.Jest to niekomfortowe dla osoby która podczas choroby czy innego bardziej błahego powodu śpi z dzidzią.Nasza też przychodziła do nas spać i mąż eksmitował się na jej wyrko ale zawsze był nie wyspany(zresztą ja też jak mi przypadło na nim spać)bo łóżko było po prostu za krótkie.Dlatego uważam że jeżeli łóżko ma być już docelowe to kupowanie krótszego jest po prostu bez sensu,cena ta sama więc po co za jakiś czas tylko z tego powodu zmieniać ?
P.S.piszę z własnego doświadczenia-gdybym go nie miała pewnie napisała bym inaczej.Ale to i tak w tym przypadku nie ja będę podejmować decyzję.
A poduchy żeby przerobić na kanapę w ciągu dnia to super pomysł.Muszę sama o tym pomyśleć.
łucjaemilia | 21.06.2013 08:19

Ja również polecam łóżko Piętrus,moja starsza córka spała na takim od 3-go roku i było ok,jedyny mały minus był taki że był to rozmiar 80x180,szerokość ok spokojnie do czytania bajek mieścił się na nim z córką mój sporych rozmiarów mąż ale za to było trochę za krótkie(ja przy wzroście 166cm miałam problem z wygodnym wyciągnięciem się).Teraz zmieniliśmy na piętrowe ze względu na drugie dziecko(również o tej samej konstrukcji co pierwsze)i na dole spokojnie śpi moja młodsza córa już od 1-go roku życia-z tym że zdemontowałam barierkę ochronną bo siedziała na niej jak kura na grzędzie.Podsumowując:jeżeli łóżko ma być docelowe to zdecydowanie take co na ostatnich zdjęciach nie mniejsze jak 80/90x190(dla wygody również rodzica)a jeżeli ma to być na dwa/trzy lata to nie widzę przeciwwskazań do kupna innego(nawet tapczanika).Zapewniam że dziecku nic nie będzie(kiedyś spało się na wersalkach itp. i nikt nie chodził krzywy garbaty i kulawy ;)
paulan81 | 21.06.2013 09:23

W odpowiedzi na wpis użytkownika: łucjaemilia

Dzisiaj zrobiłam zdjęcia tego łóżeczka, które ja mam. Nie są najlepsze ale córeczka chciała pozować :)) i musiałam na nią uważać.
Tak wygląda łóżeczko przygotowane do spania :

Tak ze zdjętą barierką :

A tak wygląda w wersji dziennej :

Dodam jeszcze że ja kupiłam łóżeczko mniejsze - 160 cm długości. Dziecku (4 lata w tej chwili) jest na nim wygodnie, a sama też kilka razy na nim spałam (mam 160cm wzrostu) i było ok, no może trochę nogi musiałam podkurczyć. Na prawdę bardzo fajną opcją jest ta zdejmowana barierka. W dzień można na łóżku spokojnie siedzieć jak na kanapie, a na takim co ma barierkę na stałe już w dzień się nie posiedzi. Mój synek nigdy z niego nie spadł, nie poobijał się, a jest nocną wiercipiętą i czasem do nas w nocy też przychodzi. Co więcej z wejściem na łóżeczko i zejściem z niego nie ma problemów moja córeczka i często rano biegnie budzić swojego braciszka. :))
Pokój dziecięcy

Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy

Szczerbatek
Pokój dziecięcy

Kącik do pracy dla pierwszaka