Kamień dekoracyjny

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 22.10.2013 18:41
POMOCNA DŁOŃ
Co możecie powiedzieć o pomyśle pokrycia ściany kamieniem dekoracyjnym? Teraz zrobiły się modne fototapety, a to niespecjalnie do mnie przemawia, ponieważ szukam czegoś uniwersalnego do pokoju. Dodam, że chodzi oczywiście o salon. Do tej pory nie udało mi się znaleźć atrakcyjnej propozycji kamienia. Może macie jakieś pomysły?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 23.10.2013 11:24

W odpowiedzi na post: Kamień dekoracyjny

może coś takiego? http://www.bruk-bet.pl/produkt/Artis/326 ja też mam kamień na ścianie i nie ukrywam że inspirowałam się tym zdjęciem. kamień też mam tylko na fragmencie ściany. tak jest ładniej bo nie przytłacza
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 24.10.2013 23:49

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Fajnie wygląda, całkiem możliwe, że pójdę gdzieś to obejrzeć. A nie wiesz czy to można samodzielnie montować czy trzeba wzywać jakichś fachowców. Umiem samodzielnie pomalować ściany, czy coś naprawić, nie mam z tym problemu, więc bardzo początkujący nie jestem.
vinetou | 03.11.2013 09:43

eryk1212 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fajnie wygląda, całkiem możliwe, że pójdę
> gdzieś to obejrzeć. A nie wiesz czy to można
> samodzielnie montować czy trzeba wzywać jakichś
> fachowców. Umiem samodzielnie pomalować ściany,
> czy coś naprawić, nie mam z tym problemu, więc
> bardzo początkujący nie jestem.
kamień klei się samemu na placki z kleju gipsowego jeśli robimy wewnątrz.nie używaj dyspersyjnego,tego gotowego polecanego przez producentó kamienia bo to dziadostwo,które wciskają i twierdzą,że się trzyma nawet trudnych podłoży a to nie prawda.Kamień rozróżniamy na wewnętrzny,robiony na bazie gipsu z pigmentami i zewnętrzny na bazie cementu z keramzytem,oczywiście zewnętrzny można kłąść wewnątrz,tylko ciężej przyciąć.po ułożeniu warto odkurzyć powierzchnię i rozpylić cienką warstwę impregnatu do kamienia,zwykle oferowany baniaczek starcza na 4-5m2.kamień przytniesz brzeszczotem lub łatwiej szlifierką kontową./można dokupić kontowniki,one są w paczkach na ileś tam mb narożnika,wychodzi to deko drożej niż m2 kamienia ale jest gotowe...
decoroom_1 - Kopia.jpg
decoroom | 01.11.2013 13:40

Tak naprawdę jeśli tego nie robimy na co dzień, to zawsze lepiej skorzystac z pomocy fachowaca jeśli mamy na to środki, bo nawet proste na pozór malowanie ścian, w rzeczywistości takie proste nie jest, jesli chcemy mieć perfekcyjny efekt.
Pozdrawiamy Zespół DecoRoom
decoroom_1 - Kopia.jpg
decoroom | 24.10.2013 18:38

Robilismy kilka aranżacji wykorzystując jako element dekoracyjny chociażby czerwoną, surową cegłe. Nie pasuje tooczywiście do każdego wnętrza, ale przy dobrej aranżacji można ten element wykończenia bardzo fajnie wkomponować.
Pozdrawiamy Zespół DecoRoom
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?