korkowa łazienka

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 08.06.2008 22:27
Witam.Czeka mnie remont łazienki i wymyśliłam sobie,że zarówno podłogi jak i ściany pokryje korkiem-oczywiście tym do łazienek.Nie mam jednak pojęcia czy to się sprawdzi-cenowo,w praktyce i w kwestii trwałości.Może ktoś z Was przerabiał coś takiego i może sie podzielić doświadczeniem i wiedzą? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
max | 20.06.2008 23:08

W odpowiedzi na post: korkowa łazienka

Oczywiście że się sprawdzi jest ciepły ,przytulny ,ładnie kontrastuję z armaturą .Jest to produkt naturalny ,który nie boi się wilgoci .Już 10 lat temu robiłem łazienki w korku i dalej mają się świetnie ,to tak jak z drzewem dobrego gatunku mimo swojej starości dalej jest piękne .powiem jako ciekawostkię obecnie jestem na etapie remontu dwóch łazienek ,które robiłem 12 lat temu ,zmieniła się moda ,trzeba odnowić ,ale tej na poddaszu w korku nie ma mowy cytuję "ona ma zawsze duszę " tak mówią ludzie,którzy z niej korzystają .Ale wszystko zależy od tego co się komu podoba ,ja popieram ten zamiar i zawsze mówię że to jest nie powtarzalne ,osobiście w swoim regionie na 19 lat pracy w tym zawodzie nie spotkałem jeszcze łazienki w korku ,pomijając te która sam wykonałem .Tam nie ma wad ,nie ma zapachu wilgoci ,nie ma grzyba ,nic się nie kruszy ,nic nie spada po prostu pachnie ,może jedyna wada korka to kolor ,ale to jest natura i nie do końca z tym się zgadzam . Może zbyt późno odpowiadam ale życzę powodzenia.
lukrecja34 | 21.06.2008 18:09

W odpowiedzi na wpis użytkownika: max

bardzo Ci dziękuję za odpowiedź-wcale nie za późno.wymyśliłam sobie połączenie glazury z korkiem ale mąż nie ma o tym pojęcia a w moim mieście póki co nie znalazłam fachowca.skąd Ty jesteś? może ubijemy interes?
max | 23.06.2008 22:38

W odpowiedzi na wpis użytkownika: lukrecja34

To miłe bardzo dziękuję,zdarzało mi się jechać 400 km by kogoś uszczęśliwić swoją pracą ,ale tu na forum nie szukam pracy służę tylko radą .Udzielam się rzadko ,bo wolę być obserwatorem to świetna zabawa ,drobny relaks .I wtedy myślę ile jeszcze sposobów ludzie wymyślą na wykonanie danej pracy gdzie technologia jest tylko jedna .Także pamiętaj przy korku . Obecnie nie mam wolnych terminów ,piszę tylko na pierwszy wolny termin czas oczekiwania na dziś 8 miesięcy ,wakacje 2009 już zajęte a więc widzisz co się dzieje ,I to nie prawda że wszyscy wyjechali my jesteśmy tylko nam potrzebna jest pomoc,młoda kadra ale ona nie potrafi być odpowiedzialna ,są nerwowi ,ze stresowani,cierpliwości to już wcale nie ma ciągle gdzieś się spieszą aby poszło sprzedane kasa i nie ma nas i dlatego tyle się widzi zepsutej pracy i kto to zmieni i czy coś sie zmieni nie wiem .Moja jedna tylko uwaga co do korka , pomyśl czy samochód pasuje do lasu ,zdecyduj samochód czy las .Pozdrawiam Max z mazur
lukrecja34 | 24.06.2008 19:28

W odpowiedzi na wpis użytkownika: max

maxie z mazur-jeśli uraziłam cię propozycją pracy to przepraszam:(( po prostu nie znam nikogo kto znałby sie choć odrobinę na korku i jego wykorzystaniu a tu ty spadłeś mi jak z nieba:)) dobrze,że masz dużo pracy..
dzięki za cenne rady i pozdrawiam
max | 24.06.2008 21:51

W odpowiedzi na wpis użytkownika: lukrecja34

Wcale mnie nie uraziłaś ,wręcz odwrotnie z wielką radością bym wykonał to zlecenie bez względu na odległość ,traktował bym to jak urlop ,ale wcześniejsze umowy mnie zobowiązują .To była by od skocznia od rutyny i o wiele lepiej pracuje się z naturą niż z ceramiką .A wracają do samochodu i lasu to nie musisz martwić się o wodę by łączyć te dwa produkty ze sobą ,korek świetnie się sprawdza w kabinach ,przy wannach spływa po nim jak po przysłowiowym kocie .To tak jak z dobrym winem tam plastiku nie ma tylko korek z korka i nic z tej butelki nie ucieka .Korek z natury jest ciepły i pijąc te dobre wino przy kąpieli w kabinie możesz spokojnie oprzeć sie o ścianę i zaprosić męża, i tym miłym akcentem kończę i jeszcze raz życzę powodzenia .(napisz czy spełnił sie Twój zamiar ?) pozdrawiam Max
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?