Kuchnia i jadalnia

b97d7fb1cf.jpg
{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 09.06.2011 19:35

Kuchnia ecru :)

Moi drodzy,
Chciałabym zaprezentować Wam, co udało mi się w przeciągu kilku ostatnich miesięcy zrealizować. Wiele jeszcze brakuje, ale patrząc na to co było i tak jestem szczęśliwa. Kiedy tylko fundusze na to pozwolą chcę dokupić krzesła do naszego rodzinnego stołu, który oddziela kuchnię od salonu i znajduję się przy ścianie z cegieł. Oczywiście nad nim zawiśnie lampa, a na suficie pojawi się plafon(?). W oknie delikatne zasłonki, marzą mi się takie trochę romantyczne... Nad szafkami obowiązkowo zabudowa, która ukryje rurę i tę brzydką wnękę... A co Wy o tym sądzicie?
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Mistiq85 | 03.07.2013 20:32

W odpowiedzi na post: Kuchnia ecru :)

Czy można prosić więcej zdjęć. Ja również planuje kuchnie z płyt mdf malowane ale w półmacie i też lakier ICA. Chcę taką złamaną biel i kolor pani kuchni bardzo mi się podoba, tylko trochę mało zdjęć żeby nacieszyć oko.
POMOCNA DŁOŃ | 26.05.2013 09:10

Skąd tak niskie oceny takiej pięknej kuchni? Chyba zazdrośników tu nie brakuje :(
Zdjęcie0195_001.jpg
ilonka POMOCNA DŁOŃ | 26.02.2013 11:26

wprowadź kolor w dodatkach:) Sprytnie schowana pralka :) bo widziałam już różne pomysły, np taki:

view_obrazek.jpg
Venitta POMOCNA DŁOŃ | 19.01.2012 09:00

Piękna kuchnia.Ja też sie uparłam na zlew przy oknie(okno miało być zlikwidowane) i nie żałuję :) Dodałabym tu w dodatkach trochę kolorku.Pozdrawiam
ewewere | 15.06.2011 10:31

Kuchnia piękna :) od jakiegoś czasu chodzi za mną remont w kuchni i przestawienie szafek i zlewozmywaka pod okno, dzięki Tobie mam kilka nowych pomysłów :) Pozdrawiam!
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
Kuchnia i jadalnia

krzesła- wymiana
Kuchnia i jadalnia

barek