Kuchnia i jadalnia

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 13.04.2012 20:10

Kuchnia i dwie zabudowy

Witam , kuchnia wykonana z forniru oraz z lakieru w połysku . Szafa z grafiką oraz zabudowa pod lcd . Pozdrawiam , więcej zdjęć na naszej stronie www.nataly.pl
Anuluj
view_obrazek.jpg
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Venitta POMOCNA DŁOŃ | 16.04.2012 11:46

W odpowiedzi na post: Kuchnia i dwie zabudowy

Kuchnia nie licząc przeszklonej szafki mi się podoba,natomiast zabudowana szafa już mniej.Jeśli chodzi o zabudowę rtv to podoba mi się pomysł białych mebli na białym tle aby to co jest na półkach nie powodowało wrażenia bałaganu.Wg.mnie lepiej wygląda lewa i prawa strona zabudowy niż środkowa,ogólne wrażenie fajne ;)Acha wracając do kuchni chciałam spytać jakiego rodzaju oświetlenie jest nad górnymi szafkami. Pozdrawiam
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 15.04.2012 22:31

meble przepiękne - ale możnaby z bliska pokazać co to za oświetlenie (pod górnymi szafkami i sufitowe
nataly | 16.04.2012 11:57

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Anonim Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> meble przepiękne - ale możnaby z bliska pokazać
> co to za oświetlenie (pod górnymi szafkami i
> sufitowe

Witam , akurat nie mam więcej zdjęć tej realizacji i nie mam zbliżeń sufitu . W zasadzie ten sufit został wymyślony ponieważ
w kasetonie został "wycięty" otwór który został obrobionym aluminiowymi profilami w które jest włożone szkło . A nad tam jest przykręcona klasyczna oprawa świetlówkowa . Pod szafkami stosujemy specjlane halogeny elektry które mieszczą się w dolnym wieńcu . Pozdrawiam
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 15.04.2012 15:51

Jaka wysoka jest ta duża szafa do sufitu, jakie wysokie są szafki stojące, jakie długie są szafki wiszace i ile jest przerwy między blatem, a szafkami wiszacymi?
nataly | 15.04.2012 17:01

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Anonim Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jaka wysoka jest ta duża szafa do sufitu, jakie
> wysokie są szafki stojące, jakie długie są
> szafki wiszace i ile jest przerwy między blatem,
> a szafkami wiszacymi?

Witam , z tego co pamiętam to wysokość do obniżenia sufitowego wynosiła około 2450 mm ,szafki wiszące miały około 1000 mm i przerwa pomiędzy szafkami to 600 mm, pozdrawiam
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
Kuchnia i jadalnia

krzesła- wymiana
Kuchnia i jadalnia

barek