Kuchnia i jadalnia

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 19.03.2010 21:01

kuchnia na zielono

Chciałabym w tym roku zmienić kuchnię na całkiem nową, ta jest już ze mną bardzo długo. Meble zmienialy już 3 razy kolor:-)
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 19.03.2010 22:51

W odpowiedzi na post: kuchnia na zielono

Co mi przyszło jeszcze do głowy? Fajnym pomysłem (dla mnie) byłoby pomalowanie na biało półek i tylnej ścianki !, a reszta na wrzos :)

I drugi pomysł - czy jest możliwe rozsunięcie tych mebli, tak aby uzyskać trzy wolnostojące kredensy?
alfatgii | 20.03.2010 08:46

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Dziękuję za miłe słowa :-) Chyba żle napisałam z tymi kolorami, nie nie, jeśli całkiem nie wymienię kuchni na nową to nie zamierzam przemalowywać mebli a jedynie dodatkami w kolorach wrzosu lub bordo itd. odmienię wnętrze. np. dekoracja okna, dodatki jak wazony, świece itd, dekoracja stołu. Może podmaluję trochę lampę w pasującym kolorze (jakiś mały akcent). Zobaczę
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 19.03.2010 21:53

W odpowiedzi na post: kuchnia na zielono

Oryginalne meble! Czy są drewniane? Jeśli tak to szkoda je wyrzucać :) może przemalujesz którąś część np. na biało i wykorzystasz w sypialni, albo w innym pokoju? (ja dodałabym wtedy lawendowe dodatki :) taki sielski pokoik)

Poza tym widzę fajne dekoracje, dobrze, że nie przeładowałaś tych kredensów filiżankami i innymi bibelotami. Czuję, że Twoja nowa kuchnia będzie bardzo gustowna!

A tak z ciekawości, jakie kolory "widziały" te meble?
alfatgii | 19.03.2010 22:06

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Witam, meble są z litego drewna sosnowego, mają...z 30 lat! Przez 10 lat były oryginalne -sosnowe, potem biały-mat a ostatnie 11 lat - zielone. Jeżeli nie zmienię kuchni w najbliższym czasie to własnie kolorami postaram się ją odmienić, a kolor o którym myślę to wrzos, bordo, fiolet, coś w tej gamie....lawenda też bisko:-)
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 19.03.2010 22:45

W odpowiedzi na wpis użytkownika: alfatgii

Ciekawi mnie ten wrzos - jako kolor mebli! Ale ja pomalowałabym chyba stół i krzesła na biało (ew. farbą do drewna - babie lato dekorala, o ile się nie mylę to taki przybrudzony biały, jakby kość słoniowa, czy "przygaszone" ecru...), żeby nie przesadzić z tym wrzosem :)

Do mebli wrzosowych włożyłabym koszyki wiklinowe białe wyłożone materiałem, i jakieś dekoracje, też z przewagą bieli :)

O! Wyobraźnia zaczyna mi "bujać" w obłokach :D wszystko przez to, że lubię takie klimaty...
0
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
0
Kuchnia i jadalnia

krzesła- wymiana
0
Kuchnia i jadalnia

barek