Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 30.04.2012 20:41

Łazienka 3m biało-zielona

Na razie sam projekt, realizacja za ok miesiąc :) Łazienka ma wymiary 1,5x2,0 m. Wstępnie ma wyglądać jak na załączonych wizualizacjach, z tym że kabina będzie na glebokim brodziku. Może macie jakieś rady/sugestie odnośnie samego projektu i wyboru sprzętu? Z góry dziękuję :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
syla | 05.05.2012 19:11

W odpowiedzi na post: Łazienka 3m biało-zielona

Witam.
Przeliczyłam sobie wszystko i jak nie liczyć, między miską wc a ściną zostanie 17,5 - 18 cm. Najwęższy stelaż podtynkowy jaki znam to 40 cm. Może po pkuciu płytek przybędzie chociaż 1 cm, ale aby to wiedzieć trzeba działać :)
Propozycje:

Copykat | 06.05.2012 15:51

W odpowiedzi na wpis użytkownika: syla

Dzięki :)
Projekt drugi super, też myslałam nad takim rozwiązaniem tylko nie jestem pewna czy kabina może być mocowana do panelu z rurami i co w przypadku np jakiejś awarii, gdyby trzeba bylo panel demontować... Jutro będę wiedzieć :)
Copykat | 08.05.2012 19:40

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Copykat

No i niestety okazało się że nie da się tak zrobić jak chciałam :(

Będzie tak:
- kabina zostaje tam gdzie jest, ale będzie ustawiona w drugą stronę (bok 100cm przy dłuższej ścianie)
- pralka w tym samym miejscu, również odwrócona w drugą stronę (w jednej linii do sedesu)
- bojler nad pralką
- umywalka na lewo od drzwi, na tej samej ścianie co krótszy bok kabiny
- nad sedesem szafki
- lustro nad umywalką oraz na ścianie pomiędzy kabiną a pralką

Beznadzieja, ale wygląda na to że to jedyne możliwe ustawienie :/
syla | 11.05.2012 17:16

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Copykat

To jeszcze mogę podpowiedzieć, że są pralki o wysokości 70 cm, idealnie nadają się pod blat; nad pralką umywalka. Minusem jest pojemność 3,5 kg( o ile dobrze pamiętam). Kabina dłuższym bokiem na ścianę 150 cm.
syla | 03.05.2012 12:15

W odpowiedzi na post: Łazienka 3m biało-zielona

Jeśli jest możliwość przesunięcia ściany o 10 cm, to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko robić małą demolkę :) Ściana będzie miała 160 cm, więc bez problemu zmiesci się na niej kabina i miska wc, a na przeciwległej blat na całej długości. Pytanie co z rurami koło zabudowy stelaża? Zmieści się tam kabina?

...i jeszcze łazienka jako inspiracja
http://inspiracje.leroymerlin.pl/lazienka,1,1111,147068.html
Łazienka

Łazienka na poddaszu.
Łazienka

lazienka 4mkw
Łazienka

Terakotowy dywan