Sypialnia

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 08.02.2010 19:48

Moja mała różowa sypialnia

Oto moja sypialnia - jestem w trakcie urządzania swojego pierwszego mieszkanka.

Miałam zamysł, aby wnętrze było romantyczne, z dominującymi kolorami: różem i bielą.
Jednak w trakcie stopniowego wykańczania pokoju, uznałam że będzie wtedy zbyt surowo i nieprzytulnie. Wprowadziłam więc kolor buku w postaci komód, aby nieco ocieplić sypialnię. Funkcję szafy spełnia na razie stojący wieszak i półki (względy finansowe...).

Chciałabym prosić o komentarze i porady, dlatego, że wydaje mi się, że temu pomieszczeniu brakuje 'kropki nad i'.
Czy bordowe poduszki pasują w ogóle do tej sypialni?
Jaki kolor narzuty na łóżku wyglądałby najlepiej wśród pastelowo różowych ścian?
Czy zmienić coś może na ścianie, przy której stoi łóżko? Tapeta z wzorem? Ciemniejszy kolor, aby lampy bardziej kontrastowały?
Te lampy można zresztą nieco 'skrócić', aby były niższe... Też jest to jakiś pomysł ;-)

Zapraszam wszystkich chętnych do dzielenia się pomsłami :-)
Anuluj
MM2.png
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
antarctis | 20.05.2010 21:51

W odpowiedzi na post: Moja mała różowa sypialnia

No i powtórzę to, co już tu nie jeden stwierdził - niepotrzebnie zrezygnowałaś z bieli! Byłoby super, teraz jest nijak.
Pomaluj - naprawdę, jeśli nie chcesz malować łóżka - ok, ale:

1. pomaluj komodę na biało i wymień jej uchwyty na jakieś romantyczne, np. porcelanowe kulki.
2. szafki nocne - daj im bieli;
3. obraz - zdejmij i schowaj głęboko;
4. lampy - sprzedaj na allegro i kup male lampki z białymi kloszami - romantycznymi. Postaw je na stolikach nocnych;
5. głośnik - niech zamieszka gdzie indziej; na inne ścianie itp.
6. narzuta - biała;
7. wykładzina - co masz pod nią? Beton czy jakieś deski? Uwaga - drastyczna sugestia - zdejmij wykładzinę, pomaluj beton i biel lub krem lub nawet czerń i dokup dywaniki, aby stawać na miękkie co nieco;
8. szafa - jak ta lala - przyda się, ale może poczekać - jak trzeba to trzeba.

To tylko sugestie, absolutnie rób po swojemu, ale jeśli chcesz to tych kolorów dodać jeszcze błękit to przemyśl to 5 razy. Ten bukowy kolor niestety Ci namieszał na niekorzyść.

Pozdrowienia i powodzenia.
Na pewno będzie super.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 20.05.2010 21:18

gdyby nie te wszystkie ciuchy na wierzchu byłoby ok
imagesCA1MLMQM.jpg
elaitalia | 26.02.2010 11:00

Witam:)

zgadzam sie w 100% z twierdzeniem ze meble trzeba pomalowac na cialo i pozbyc sie tych wysokich lamp....trzbea dodac smaczku sypialni!! mialas dobry pomysl tylko ze kurcze nie bardzo wyszlo.. roz daj mocniejszy mnp na sciane za lozkiem!! a reszta scian na bialo! , do tego biale i rozowe zaslony i jakies fajne lampki nocne!:
powodzenia
madzialenach | 26.02.2010 23:36

W odpowiedzi na wpis użytkownika: elaitalia

Bardzo słuszna porada z tymi ścianami :)
Ale co do łóżka, to podoba mi się to, że jest sosnowe i nie chciałabym go malować. Wydaje mi sie, że klimat tej sypialni będzie można wykombinować za pomocą koloru ścian, firan i narzuty oraz poduszek na łóżku.
Tak mi się wydaje po Waszych uwagach...

Pozdrawiam!
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 20.02.2010 23:59

Poduszki pasuja świetnie ja bym powiesiła jakis wyrazniejszy obrazek nad łóżkiem lub ten ale oprawiłabym go w ramke z takiego drewna jak to z którego wykonane jest łóżko ale to....Ja ale ogólnie pokój jest świetny
Sypialnia

sypialnia
Sypialnia

Sypialnia
Sypialnia

MOJA DEKORACJA OKNA