Kuchnia i jadalnia

pegz juz.jpg
{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 16.07.2011 18:50

Moja wymarzona kuchnia

Witam !
Chce państwu przedstawić moją dopiero co ukończoną po 2 miesięcznym remoncie kuchnię, zaznacze iż brakuje jeszcze wykończeń, paneli maskujących i oświetlenia podszafkowego oraz stolika, krzeseł, no i oczywiście DODATKÓW dlatego kuchnia jest tak surowa i z tym chciała bym się zwrócić o poradę ... . Inspirację czerpałam właśnie z tego forum a może i ona kogoś zaispiruję, oczywiście przyjmę konstruktywną krytykę,
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
juldus | 20.10.2013 23:05

W odpowiedzi na post: Moja wymarzona kuchnia

super w koncu znalazlam kuchnie w kolerze w jakiej bedzie moja.Pytanie czy zlew jest rowniez z ikei? i jak sie sprawuje.A ten blat to chyba nie z ikei?
images.jpg
Narsilia | 26.10.2013 22:24

W odpowiedzi na wpis użytkownika: juldus

Zlew jest z leroy merlin bardzo dobrze sie sprawuje polecam, blat zamawiany był osobno nie jest z ikei, :) kolor kuchni jest ponadczasowy i neutralny, niezmiennie mi się podoba :)
images.jpg
Narsilia | 15.10.2013 09:14

Dziekuje za miłe słowa, cieszę się, że kuchnia się podoba i jest dla kogoś inspiracją tak jak mówiłam nie zmiennie i z czystym sumieniem polecam to rozwiązanie szkło i tapeta :)
aina81 | 22.09.2013 00:27

Kupiłam dokładnie taką samą tapetę zainspirowana twoją kuchnią (udało mi się ją wytropić na Allegro). Planuję tylko zrobić dwukolorowe szafki ciemne na dole jasne na górze. Planowałam lacobel ale przekonała mnie możliwość wymiany tapety jak się znudzi a to przecież nie jest wykluczone szczególnie po paru latach użytkowania :) Bardzo ładna klasyczna kuchnia.
images.jpg
Narsilia | 18.07.2013 22:12

Witam choć na forum jestem codziennie do siebie na profil dawno nie zagladałam, bardzo dziękuje za słowa uznania :) i postaram się jeszcze tutaj odpowiedzień na pytania, mimo, że starałam się odpowiedzieć na pytaniach w prywatnych wiadomościach, jeslic hodzi o tapete jest to kolekcja brocante dostepna w leroy i na allegro w różnych wersjach kolorystycznych, opcje z tapata i szkłem polecam bardzo serdecznie po dwóch latach uzytkowania nic sie nie dzieje, to rozwiązanie sprawdza sie idealnie. Krzesła kupione na allegro około 300 zł sztuka, stolik natomiast wykonany własnorecznie. Blat mimo, że jest śliczny i bardzo efektowny to przez połysk sprawia klopot w ten sposób że się strasznie rysuje, mimo tego, że bardzo na niego uwazam. Zapraszam do zadawania pytań chętnie odpowiem, pozdrawiam :)
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
Kuchnia i jadalnia

kuchnia
Kuchnia i jadalnia

barek