Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 25.09.2012 13:43

Na jaki kolor przemalować cegiełki?

Witam.Mam prośbę,kiedyś już zamieszczałam zdjęcia,ale tym razem potrzebuję pomocy.Kominek jaki jest kazdy widzi(beznadziejny,bo spieprzony po prostu) Nie mam ani pieniędzy,ani nerwów do zatrudniania następnego fachowca z koziej d..y wiec wymyśliłam sobie,ze przemaluję tą okładzinę z cegiełek na inny kolor.Tylko jak,czym,na jaki kolor? i czy to na pewno będzie dobrze wyglądać:-(będę wdzięczna za wszystkie sugestie .Pozdrawiam
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Zatonianka | 02.10.2012 14:49

W odpowiedzi na post: Na jaki kolor przemalować cegiełki?

Mam podobnie wiszące kable od telewizora, co mnie denerwuje. Jak je schować, żeby nie trzeba było robić remontu?
view_obrazek.jpg
Venitta POMOCNA DŁOŃ | 27.09.2012 09:34

Szkoda,że od razu temu Panu nie kazałaś w ramach reklamacji oderwać te kafelki.Oczywiście kafle do usunięcia i tak jak pisały dziewczyny,zostawić cegłę jak jest,bo wygląda dobrze a górę kominka pomalować jak resztę ścian.
juuuu POMOCNA DŁOŃ | 25.09.2012 19:20

cegly nie sa takie zle-moga zostac:)...ale co to za plytki z lewej strony? paskudne sa-pozbylabym sie ich w calosci
lichia | 25.09.2012 20:32

W odpowiedzi na wpis użytkownika: juuuu

juuuu Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> cegly nie sa takie zle-moga zostac:)...ale co to
> za plytki z lewej strony? paskudne sa-pozbylabym
> sie ich w calosci

No paskudne,paskudne ,wiem to doskonale:-( To kawałki gresu,który został z płytkowania.Jestem na etapie przekonywania męża żeby to cholerstwo zdarł ze ściany,mam nadzieję da się w końcu przekonać.Jemu też nie bardzo się to podoba,ale wizja nawet małego remonciku przyprawia nas wszystkich o ból głowy:-)Pozdrawiam
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 10.10.2012 14:33

W odpowiedzi na wpis użytkownika: lichia

Witaj! Kominek kominkiem, ale za to masz przepiękny kolor ścian! Ja niedługo będę miała taką ciemnobrązową kanapę i szukałam jaki kolor będziie pasował, a Twój jest IDEALNY! Tylko prosze podpowiedz jaki to kolorek? Latte?> i jakiej firmy, prosę o maila nitka07@o2.pl, pozdrowionka
Salon

Salon i kamien
Salon

Salon

Jeszcze świątecznie