Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 02.09.2011 15:13

obraz do salonu

Witam!
Bardzo proszę o radę jaki obraz lub obrazy powiesić na ścianie nad kanapą. Obraz musi być czerwony, ale intensywnie czerwony lub bordowy, ponieważ takie będą dodatki w całym salonie. Nie mogę znaleźć nic odpowiedniego w necie. Na dodatek mam dwie ściany i jak już znajdę jeden obraz na jedną ścianę, to co na drugiej powiesić ? Brak koncepcji. A dywan odpowiedni kolorystycznie czy powinien być jaśniejszy? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie rady. Ewa
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
olabasik | 25.08.2015 10:00

W odpowiedzi na post: obraz do salonu

To może coś tego malarza http://newmedia-art.pl/blog/gustaw-klimt-na-sciane-dekoracje/ Klimt ma takie jaskrawe kolorowe obrazy, pewnie ładnie by się komponowało z innymi dodatkami.
artpower | 20.05.2015 20:27

do takiej porządnej kanapy pasowałby porządny obraz, czyli nie żadenwydruk, masówka, ale oryginalne dzieło z galerii. Tutaj można przeszukiwać obrazy wg tonacji kolorystycznej: http://www.artpower.pl/galeria-sztuki/_/3/_/_/_/_/_/ - z czerwienią jest ponad 300 obiektów. A co na drugą ścianę? Również obraz - ich nigdy nie jest za dużo. Ciekawe przykłady dotyczące ekspozycji dzieł są tu sztukaniegryzie.pl
edysiora | 06.09.2011 21:58

no ta kanapa to wypas. Planuje z tego materiało kupić narożnik z bizzarto calvados, ale może zmienie zdanie na helvetię:-) jest wygodna?
ewa555 | 19.09.2011 22:36

W odpowiedzi na wpis użytkownika: edysiora

do Edysiora
Kanapa jest super wygodna. Zanim ją wybrałam wypróbowałam bardzo wiele innych narożników w sklepach siadając, kładąc się, wypróbowując wszystkie pozycje wypoczywania, bo ważna dla mnie była wielkość siedziska, żeby nie było za wąskie i miękkość, żeby po siedzeniu przez 2 godz. tyłek nie bolał. I jestem bardzo zadowolona. Ale polecam przetestować na własnej skórze przed zakupem. Pozdrawiam Udanych zakupów
justyska | 04.09.2011 20:46

Fajna kanapa, planuję kupic cos takiegio tylko czarwoną. Prosze mi napisać gdzie była zakupiona, z góry dzieki!
Salon

Salon i kamien
Salon

wejście
Salon

moj kominek