Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 23.08.2011 11:43

Pokój 6 latka c.d

Witam. Pisałam do Was jakiś czas temu z prośbą o pomoc w sprawie pokoju mojego syna. Teraz zwracam się ponownie ponieważ kilka rzeczy uległo zmianie i chciałabym ten pokój jakoś urządzić a brak pomysłów:
zmieniłam kolor ścian - na szary
nowe biurko czeka na ustawienie- a stare lada moment wyjedzie
sprzedałam łóżko i teraz mam największy problem bo muszę coś kupić ale sama nie wiem na co się zdecydować - czy tapczan czy coś rozkładanego, ale na pewno musi to być łóżko z pojemnikiem na pościel i raczej coś takiego żeby można było na tym siedzieć - wszystkie fotele takie wysuwane do przodu odpadają. Sprawa następna jak to wszystko poustawiać i co na ściany bo na razie kompletna pustka- mam sporo zdjęć syna i myślałam o jakieś małej galerii np. w jednokolorowych ramkach, synek ma też sporo dyplomów więc może i je umiejscowić. Pomóżcie.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 24.08.2011 13:44

W odpowiedzi na post: Pokój 6 latka c.d

http://inspiracje.leroymerlin.pl/pokoj-mojego-nastolatka,1,4444,62301,62301,9357,pasmoi.html#msg-62301
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 24.08.2011 13:38

hmm, coś mi się pierwszy link nie wkleił. chodziło mi o pokój syna u pasmoi
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 24.08.2011 10:46

Podsuwam inspiracje:
http://inspiracje.leroymerlin.pl/pokoj-mojego-nastolatka,1,4444,62301,62301,9357,
oraz
http://inspiracje.leroymerlin.pl/ostatni_post,1,25,118179,142325.html#msg-142325
rutkam | 23.08.2011 21:54

dziękuję za wszystkie odpowiedzi, jeśli chodzi o kolor to na pewno zostanie ten szary na ściany (pokój został przemalowany z niebieskiego), co do łóżka to za mną też bardziej przemawia jakaś kanapa niż tapczan poszukam może wreszcie coś upatrzę nie ukrywam że chcę znaleźć coś w rozsądnej cenie, nad oknami też się zastanawiałam - mam w tym oknie rolety zewnętrzne więc nie będę zakładać wew. ale jakieś fajne zasłony czemu nie.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 23.08.2011 19:56

Osobiście nie polecam łóżka BRW z kolekcji Indiana dla 6-latka (zaproponowała je Coffeinka). Użytkujemy takowe od jakiegoś czasu, po pół roku zaczęło skrzypieć, poza tym ostre rogi i kanty nie są bezpieczne dla młodego człowieka. Życzę powodzenia i trafnego wyboru...
Pokój dziecięcy

Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy

Szczerbatek
Pokój dziecięcy

Kącik do pracy dla pierwszaka