Pokój dziecięcy

ChomikImage.jpg
{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 12.03.2011 00:59

Pokój dla córci

Witam!
Bardzo chciałabym tak urządzić pokój córci zwłaszcza,ze się jej podoba. Czy ktoś może wie co to za mebelki? A co do kolorów to ] zna ktoś chociaż podobne odcienie chodzi mi oczywiście o nazwę koloru i firmę farby.
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 11.04.2011 14:40

W odpowiedzi na post: Pokój dla córci

Udzielam informacji co do przedmiotów (aranżacja mojego autorstwa) : Meble z kolekcji OVo Meble Vox, lampa Endo Meble VOX, właściwie wszystkie dodatki znajdziesz na stronie Vox'u, Dywan Ikea ULDUM 100% wełny, Krzesło biurkowe HAgen VOX, Skarbonka świnka różowa Fnak, zegarek z nóżkami FLOO, Podłoga - żywica - posadzka epoksydowa, Farby z duluxa, ale Sigma lateksowa to wysoka półka - wysoka również cena, Dulux Kolor Granitu, lub Dotyk mgły + fajnie będzie pasować Kwitnąca wiśnia. Ramki ozdobne FLOO - poduchy fajne szukajcie w Leroy Merlin - bo w ofercie mają sporo - i ja często kupuję- zwłaszcza wałki i pufy. Do kanapy można dobrać inny materac (mają różne wzory). A rolki są super :) firmy Roces
Tutaj ten sam pokój w wersji chłopięcej http://www.twojeinspiracje.com/ovo_-_owalne_ksztalty_od_meble_vox,ins13,l1.html?
ChomikImage.jpg
Nicola | 11.04.2011 15:42

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Truskawka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Udzielam informacji co do przedmiotów (aranżacja
> mojego autorstwa) : Meble z kolekcji OVo Meble
> Vox, lampa Endo Meble VOX, właściwie wszystkie
> dodatki znajdziesz na stronie Vox'u, Dywan Ikea
> ULDUM 100% wełny, Krzesło biurkowe HAgen VOX,
> Skarbonka świnka różowa Fnak, zegarek z
> nóżkami FLOO, Podłoga - żywica - posadzka
> epoksydowa, Farby z duluxa, ale Sigma lateksowa to
> wysoka półka - wysoka również cena, Dulux
> Kolor Granitu, lub Dotyk mgły + fajnie będzie
> pasować Kwitnąca wiśnia. Ramki ozdobne FLOO -
> poduchy fajne szukajcie w Leroy Merlin - bo w
> ofercie mają sporo - i ja często kupuję-
> zwłaszcza wałki i pufy. Do kanapy można dobrać
> inny materac (mają różne wzory). A rolki są
> super :) firmy Roces
> Tutaj ten sam pokój w wersji chłopięcej
> http://www.twojeinspiracje.com/ovo_-_owalne_ksztal
> ty_od_meble_vox,ins13,l1.html?

Truskawka dzięki za informacje.Miałabym jeszcze jedno pytanie.Właśnie zastanawiałam się z czego podłoga może być wykonana bo jednak panele w jakiś brązach nie wyglądałyby już tak ładnie do tego wystroju, a wykładzina odpada bo mam samych alergików w domu:( Piszesz, ze to żywica, a możesz napisać coś więcej na ten temat. Tz. Czy w rzeczywistości ładnie wygląda czy jest przyjemna dla nogi:) i jak w utrzymaniu ogólnie wszystko co wiesz :) Acha no i jaki jest koszt takiej podłogi.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 11.04.2011 15:47

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Nicola

Szukaj w Internecie pod posadzki epoksydowe, żywiczne - wygląda super estetycznie ale jeśli nie założysz ogrzewanie podłogowego będzie zimna - więc alternatywą byłyby panele podłogowe - białe - lub PCV w panelach system click firmy Forbo.
Ładne Białe panele czasami mają w Leroyu - ale oferta się zmienia - więc najlepiej pytać - jeszcze ewentualnie sa takie http://www.twojeinspiracje.com/bianco_hg_extravagant_panele_podlogowe_classen,prod701,l1.html?&podstrona=1&q=extra
ale podłoga z faktura i barwa naturalnego drewna będzie oczywiście praktyczna i ociepli wnętrze.
margola | 03.04.2011 02:08

Nie zgadzam się z opinią, że Dulux to badziewie. Oczywiście, że możesz w jego gamie nie znaleźć koloru ale to inna sprawa. A propos drogich farb - może i dobre, ja mam złe doświadczenia - w życiu nie miałam tylu problemów z malowaniem co z farbą Beckers półmat - zacieki w innym odcieniu, a po próbie ich maskowania kolejna warstwą odłaził jak folia - co w przypadku Duluxa nie zdarzyło mi się nigdy. Szarość z tonem niebieskiego odcienia to np. Dulux - mglisty poranek, szarość bardziej "betonową" znajdziesz w gamie kolorów Dekoral.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 17.03.2011 13:45

witam !
To są meble Ovo z Vox-u
Pokój dziecięcy

Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy

Szczerbatek
Pokój dziecięcy

Kącik do pracy dla pierwszaka