Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 26.06.2010 22:05

Pokój dla nastolatki

Pokój mojej 13 letniej córki, remontowany w lipcu 2009.
Do tej pory doszło trochę rzeczy (obrazy nad łóżkiem, dekoracje).
Ulubionym kolorem mojej córki jest turkus, więc musiały być akcenty w takim kolorze.
Farba lateksowa Beckers w kolorze OLD OAK na ścianach bardzo fajnie wygląda w zestawieniu z turkusem, bielą i ciemnym brązem, wyszedł taki ciepły kolor toffi czy też "krówkowy".
Na podłodze panele Woodstock White firmy Egger.
Mebelki BRW "Ringo", kanapa JESS zamawiana na allegro (bardzo tania!).
Dywanik z grubej, mięsistej wykładziny również kupiony na allegro, za całe 16 zł:)
Firany makarony w kolorze ciemnego brązu i turkusu - również allegro;)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Pati79 | 04.02.2013 18:13

W odpowiedzi na post: Pokój dla nastolatki

BARDZO FAJNY POKOIK, NIE ROZUMIEM SKĄD TE NISKIE OCENY. NIEJEDNA NASTOLATKA CHCIAŁABY MIEĆ TAKI POKÓJ. ODE MNIE 6+.
mama_oli | 04.02.2013 12:00

Bardzo klimatyczny pokoik dla nastolatki. Kolorki fajnie dobrane:-) Podoba mi się. Sama mam problem z malutkim metrażem w pokoiku córki, a i dobranie mebli i dodatków dla 12-13 latki łatwe nie jest ze względu na okres przejściowy z dzieciństwa w świat nastolatków;-)
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 27.08.2012 09:12

pokój bez polotu, ani ładny ani brzydki...taki nijaki
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 23.08.2012 19:00

te panele wygladają bardzo sztucznie , a przecież taki wybór na rynku , bardziej naturalnych przypominających prawdziwą podłogę , nie jest to pokój w moim guście .
wiatraczek | 05.08.2012 16:46

Możesz podać szerokość pokoju? Mam pytanie odnośnie laptopa. Gdzie jest odkładany w momencie gdy córka np. coś pisze? Przyznam, że z tego powodu wstawiłam synowi stacjonarny komputer (teraz mnie wkurza stacja dysków pod biurkiem), bo ciągłe odkładanie laptopa wydawało mi się wkurzające, no i nie ma miejsca np. na zeszyt gdy chce się coś w nim napisać korzystając z laptopa? Jak córa sobie z tym radzi? Czy tam kiedyś było okno na całą ścianę? Pytam bo intryguje mnie ten parapet na całą szerokość, fajny, bo można go wykorzystać jako półkę. Jak jest montowana ta tablica magnetyczna do ściany, można ją jakoś kleić? Syn ma biurko z nadstawką i tam jest "ścianka" z płyty więc jeśli już to taką tablicę musiałabym raczej kleić.
Pokój dziecięcy

Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy

Szczerbatek
Pokój dziecięcy

Kącik do pracy dla pierwszaka