Salon

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 07.02.2010 17:33

Pokój młodzieżowy

Poprzednie zdjęcia nie wyświetlały się prawidłowo, więc zamieszczam je jeszcze raz.

Witam:) Ze względu na to, że jeszcze nie zarabiam, prawie wszystko jest zrobione przeze mnie. Na fotele nałożyłem nowy materiał, regał jest odmalowany, stolik tv i pod wieżę też. Może nie jest to super wykwintnie urządzony salon, ale staram się w miarę możliwości, by wszystko wyglądało jak najlepiej Pokój jest BARDZO mały (2.9 m x 3.7 m; wysokość w najwyższym punkcie to 2,10 m, potem schodzi coraz niżej), trudno zmieścić tu jakiekolwiek meble, nie chciałbym efektu przeładowania. Dodam, że kiedyś był tutaj strych. Mam nadzieję, że wszystko to nie wygląda najgorzej. Bardzo proszę o komentarze i oceny. Porady mile widziane :)
Pozdrawiam:)
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
More than design | 23.04.2010 12:01

W odpowiedzi na post: Pokój młodzieżowy

bardzo fajne wnętrze - "machnij" tylko biurko na taki sam kolor jak regalik. i według mnie powinieneś zdjąć wieżę ze stolika, mi zawsze brakuje czegoś przy kanapie lub fotelach, jak się z przyjaciółkami na plotki i wino umawiam ;-))

stolik moze sobie latać luzem w okolicy foteli - jest mały i nikomu nie sprawi problemu przesunięcie go nagle, gdy zajdzie taka potrzeba :-)

poza tym super !
agatulka | 22.04.2010 11:54

bardzo przytulnie.Brawo! ja mam plan zmienić pokój ale nie mam odwagi a Tobie jej gratuluje. ładna lampa mam taki żyrandol z 11-stoma kulami przydałaby mi się taka gdzie ją zakupiłaś?
Guzmanito1991 | 22.04.2010 17:24

W odpowiedzi na wpis użytkownika: agatulka

Po pierwsze - chyba "zakupiłeś" ;)
Lampa była kupiona baaaardzo dawno temu (jakieś 5 lat) w Ikei. Jest przemalowana na srebrno, wcześniej była biała.
ewasen | 11.02.2010 20:32

Bardzo dobrze poradziła Ci Saszanasza żebyś jeszcze pomalował boazerię. Ja pomalowałabym ją nie na biało, tylko na kolor ecru, co ociepli pokój. Bardzo dobrze sobie poradziłeś. Brawo!!!
saszanasza | 10.02.2010 09:20

Jestem pełna uznania za to, że masz zapał i umiejętności, i radzisz sobie pomimo braku środków:) Pokoik wyszedł Ci całkiem fajny.Ja jednak przemalowałabym boazerię na biało:) będzie jeszcze ładniej i będzie pasowało.
Salon

Salon i kamien
Salon

Salon

Jeszcze świątecznie