Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Pokój dziecięcy

ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
POMOCNA DŁOŃ | 19.11.2011 15:35

Pokój nastolatki

Oto pokój mojej licealistki :-) Również nieduży bo zaledwie 11 m 2 Podobnie jak w pokoju syna też jeszcze troszkę w nim brakuje ;) tzn. stelaża pod biurko ,którego jakoś gotowego w odpowiednim wymiarze i rozsądnej cenie znaleźć nie mogę ;-/ więc trzeba będzie zrobić samemu ;-) , tablicy nad biurkiem i..... parapetu ( ale to później , bo był mały problemik z oknem i trzeba jeszcze troszkę poczekać aby się upewnić ,że problemu już nie ma :-) Jeśli ktoś z Was wpadł może przypadkiem na stelaż jakiego poszukuję lub podobny to byłabym wdzięczna za namiary :) Zdjęcie biurka na takim stelażu wkleję w komentarzach .Pokoik do ciemnych nie należy , okno jego wychodzi na zachód a zdjęcia troszkę ciemne , bo ostatnio ciągle pochmurne dni niestety mamy ;-/
Mam nadzieję ,że pokoik córki przypadnie Wam do gustu podobnie jak pokoik syna :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
NIKITA POMOCNA DŁOŃ | 05.06.2012 23:38

W odpowiedzi na post: Pokój nastolatki

Lampki są zwykłymi lampkami meblowymi podszafkowymi z diodową żarówką ( 3 ledy ) od tego sprzedawcy :
http://allegro.pl/podszafkowa-onk-anikol-led-halogen-nierdzewna-i2390307935.html

jaki kolor ja wybierałam już dokładnie nie pamiętam....albo to był szary antyczny , albo stare srebro ...w każdym bądź razie prosiłam o kolor ze zdjęcia głównego ;-)
Kable były wyprowadzone jak pod zwykłe kinkiety ,mały zasilacz na 12V jest schowany w puszce podtynkowej ( włącznik światła i gniazda w ramce widoczne na zdjęciu poniżej , w komentarzach ;-) a same lampki są po prostu przykręcone zwykłymi wkrętami do drewna do półki od spodu, tak jak lampki wszystkie podszafkowe :)
facebook_avatar.jpg
j.g.g. | 05.06.2012 21:42

A mogłabyś podać gdzie kupiłaś te reflektorki pod półkę? I jak są zamontowane
ewelina1 | 04.06.2012 20:16

można wiedzieć gdzie zostały zakupione uchwyty do mebli? :))
NIKITA POMOCNA DŁOŃ | 05.06.2012 00:07

W odpowiedzi na wpis użytkownika: ewelina1

ewelina1 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> można wiedzieć gdzie zostały zakupione uchwyty
> do mebli? :))

Można :) to są te uchwyty , ja mam wersji aluminium :

http://www.stolmet.pl/pl/p/Uchwyt-meblowy-GTV-UZ-40-rozstaw-32mm/1317
Justin | 02.01.2012 14:16

a można zapytać gdzie kupiłaś ten fioletowy kocyk / narzutę na łóżko i ile kosztowała?
Pokój dziecięcy

Fotoapeta w pokoju małego chłopca
Pokój dziecięcy

Szczerbatek
Pokój dziecięcy

Kącik do pracy dla pierwszaka