Sypialnia

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 06.05.2009 15:25

POKÓJ NASTOLATKI

ten pokój wydaje mi się taki nijaki i chętnie bym cos w nim zmieniła. tylko nie za bardzo wiem co... moze jakis nowy kolor? czekam na podpowiedzi.
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 28.12.2011 23:34

W odpowiedzi na post: POKÓJ NASTOLATKI

hejj mam takie same meble ;) nie tak dawno mial ten sam problem.. ale wyszlam z niego z pelna satysfakcja. Pokoj pomalowalam na wrzos i kremowy . nie wiem jak wam ale mi sie podoba :)) mam mala prosbe , wstaw zdjecia jak bedzie juz po remoncie ;d
kisak90.jpg
alla05 POMOCNA DŁOŃ | 12.07.2011 16:45

A może tak? :)

Anonim POMOCNA DŁOŃ | 31.03.2011 18:47

No mooim zdaniem powinnaś zmienć kolor. Meble są jasce i ściana jasna, jakoś tak słabo to wygląda. Myśle że będzie ładnie wyglądało jak pomalujesz ściany na fioletowy kolor. Do tego możesz kupić kilka dodatków w tym kolorze lub w odcieniach różu. Jeżeli nie lubisz różowego to może pomarańczowy ? Ale taki intensywniejszy. Wteedy możesz np poduszki czerwone i żółte kupić wiesz, żeby było kolorowo :) Ja mam pokój w kolorze miodowym i na jednej ścianie mam pionowy zielony pasek . Meble mi się nie podobają bo są niebieskie łóżko natomiast mam w odcieniach brązu . W moim pokoju najbardziej chyba mi się podobają ściany bo sama mogłam to wybrać...
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 26.02.2011 21:49

No więdz, kolor mozna by zmienić, ale z tym by było dużo kłopotu;/ Jednak w nowszej wersji wyglądałby na pewno modniej. Ten kolor troszkę już wyblakły jest... Ale ogólnie nie masz co nażekać ;)
Jeśli jednak nie chcesz bawić się w malowanie , to moim zdaniem wystarczą skromne zmiany. Np. pozbędź się tych pluszaków na półce oraz tego plakatu za nią. W tym, miejscu możesz dodać opraiony, kupiony w empiku profesjonalny plkat. Np. z panoramą na NY, lub z centrum Paryża...;;D Tak, byłoby ekstra. A jeśli nie hce Ci się kupować tego postera, to możesz równie dobrze w to miejsce dac ramki ze zdjęciami. Toimi, oraz twoich przyjaciółó;)
Osobiście posbyłabym się też tych plakatów ....
Twój pokój, twoje zmiany. ;P
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 08.01.2011 18:55

ściągnij plakaty i powieś np w antyramie albo na tablicy i przypnij pinezkami to potycznie powiększy twój pokój zmień klor ścian bo nie moze sie on zlewac z meblami wtedy nie wygląda to najładniej ;D do twoich mebli pasuja jakiś zywy kolor najlepiej taki który lubisz pluszaki: usuń i zostaw kilka , poukladaj na pólce lub powkladaj do koszy , pudelek dodaj zywy dywan ale wtedy kiedy usuniesz kilka zeczy lub przeniesiesz do innej częśi pokoju ;)

BAW SIĘ SWOIM KRÓLESTWEM !!!! :D ;)
Sypialnia

sypialnia
Sypialnia

Sypialnia
Sypialnia

MOJA DEKORACJA OKNA