Salon

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 11.08.2012 21:50

pomoc w urządzaniu pokoju dziennego:)

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Niedawno odkryłam tą stronę z waszymi niesamowitymi wnętrzami, które bardzo mnie zainspirowały, w szczególności jedna użytkownika: Gata , tutaj link ( http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/tak-zwany-salon:,1,29,198430.html ). Chciałabym uzyskać podobny efekt a mianowicie wybrałam już meble i narożnik, stół również jest wybrany i krzesła. Teraz chciałabym żebyście mi doradzili/ły jakie kolory dać na ściany aby nie było zbyt ponuro, bardzo mi sie podobają czekoladowe ściany ale wiem, że to będzie mi dawać bardzo ciemny pokoj ;( czy da sie to jakoś rozjaśnić? Stół bedzie brązowy oraz krzesła całe brązowe gdyż wiem, że krzesła z jasnymi elementami się nie sprawdzają bo po jakimś czasie widać na nich brud niestety...Proszę o różne porady, mogą być też dotyczące dekoracji, wszelkie pomysły rozpatrze ;) Niestety nie mam zdjęc pokoju ale musicie mi wierzyć na słowo ze jest taki sam rozkład.

Z góry dziękuje :)
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 22.02.2014 22:46

W odpowiedzi na post: pomoc w urządzaniu pokoju dziennego:)

Witam:)Widzę, że minęło już trochę czasu od dodania ostatnich postów na tym wątku ale w sumie to może i lepiej:)Powiedzcie jak się trzymają wasze mebelki z kolekcji drift? Właśnie przymierzam się do remontu salonu i właśnie onewpadły mi w oko. Nie wiem jedak czy są one praktyczne (widać każdy odcisk palca, ryske?), trwałe (przy dwójce dzieci meble muszą swoje "odcierpieć". Ogólnie, czy jesteściez nich zadowoleni? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź:)
remont2 | 16.08.2012 21:35

mam te same meble, zastosowalam taka tapete jak widac na zdjeciu, dosyc ciekawie wyglada.

images.jpg
gata | 14.08.2012 18:47

Dziękuję za miłe słowa:) Podobnie jak radzi alla05 za mebelkami może być ciemniejsza ściana a reszta w caffe latte. jak już powstawiasz meble to dodaj fotki będziemy wtedy go ozdabiać:)pozdrawiam
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 14.08.2012 20:37

W odpowiedzi na wpis użytkownika: gata

Hej! mam pytanie, gdzie znalazłaś takie mebelki? Strasznie mi się podobają i właśnie takich szukam...
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 16.08.2012 11:50

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

To chyba te: http://www.premium.brw.com.pl/meble/modern/drift/ za mna tez "chodza"
Salon

Salon i kamien
Salon

Salon

Jeszcze świątecznie