Kuchnia i jadalnia

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 19.09.2013 22:01

Pomocy w kuchni !!!

Na początku przepraszam za jakosć zdjęć ale nie miałam na nie zbyt dużo czasu ale do rzeczy. Mam problem z moją kuchnią która jest mdła i ni jak nie mam na nią pomysłu. Myślałam że pomoże kolorowa firanka ale to za mało, proszę wiec o pomoc co mogę, co powinnam zrobić aby to wszystko ożywić. Wydaje mi się że tzreba to koloru ale nie wiem w jaki sposób mam to zrobić. Z góry dziękuję.

Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
boni | 23.09.2013 17:23

W odpowiedzi na post: Pomocy w kuchni !!!

myślę że dodatki w kolorze wystarczą:) tapeta na ścianie napewno będzie fajna ale też może zmniejszyć optycznie to pomieszczenie, a jeśli chodzi o szybę z tapetą pod to pamiętaj że takie rzeczy szybko się nudzą i wymiana ich jest dość kosztowna... zaś dodatki zawsze mozna zmienić czy inaczej zaaranżować:) takie jest moje zdanie:) przemyśl sobie na spokojnie wszystko:) Jak już wcześniej pisałam masz fajną bazę kolorystyczną i wszystko tu będzie pasowało:) pamiętaj też , że im mniej faktur i wzorów tym lepiej:) dlatego jeśli już jednak zdecydujesz się na tapetę za szybą to już odpuść sobie ścianę i odwrotnie:)
923637401490072c065136.jpg
fasolka | 23.09.2013 15:41

mi akurat ta firanka się nie podoba, nie pasuje do stylu kuchni. ale to moje zdanie, specjalistką nie jestem :)
stynkaa | 23.09.2013 14:46

Dziękuję serdecznie za wszystkie porady. Kuchnia jest nowa jednak coś muszę tu zmienić. Napewno w przyszłości będzie półka czy parapet w kolorze blatu ale to jeszcze troszkę, teraz zastanawiam się czy same dodatki wystarczą. Co Wy na to aby na tą ściane przy lodówce położyć jakąś tapetę i w podobnym odcieniu zrobić rolete - chyba była bym za kolorem fuksji ale to jeszcze do przemyślenie - czy może zrobić zamiast tej szarej glazury szkło z tapetą pod spodem? Co lepiej ożywiło by to pomieszczenie?
kisak90.jpg
alla05 POMOCNA DŁOŃ | 23.09.2013 15:38

W odpowiedzi na wpis użytkownika: stynkaa

Ja bym była za tapetą, ale nie strasznie wzorzystą, bo przytłoczy to kuchnie :)
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 22.09.2013 17:34

witam! dla mnie problem stanowi blat, gdyby byl czrny a'la kamien-marmur, przeciez sa takie imitacje i do tego czerwone dodatki bedzie super, owszem przedluzenie blatu kunieczne, ja mam podobna kuchnie, lodowka jest tak samo usytuowana i mam niewielki stoliczek z blatu zamontowany z odstepem od szafek na stolek, poniewaz w kuchni bedzie wiecej miejsca i bedzie sprawiala wrazenie przytulnej, do tego kup stolki z ikea czarne z okraglym siedziskiem zakladane jeden na drugi i koniecznie czerwone dodatki....firanka do kosza.....rolety rzymskie lub dzien-noc - castorama, fiolet jest zbyt mdly do tego typu kuchni, zolc i pomarancz ma charakter ale nie do tego wnetrza, tutaj jedynie dalabym czerwien....
Kuchnia i jadalnia

KUCHNIA
Kuchnia i jadalnia

kuchnia
Kuchnia i jadalnia

barek