Salon

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 19.01.2011 11:00

Przedpokój jak urządzić ?porady-inspiracje

Potrzebuje POMOCY W DORADZENIU!!!
Mam zamiar w końcu wziąść się za remont przedpokoju i jego urządzenie.
Przeglądałem tu różne zdjęcia i stwierdzam że nie którzy mają świetne pomysły w urządzaniu mieszkanka,może ktoś podpowie mi co miałbym zrobić ze swoim przedpokojem .Jest tam już położona nowa posadzka i pozostaną dzwi w takim kolorze jak są.Mam pytanie czy na nowo zrobić nową boazerie z nowszych paneli (jaśniejszą),czy położyć tynk ozdobny czy zrobic gładzie?.Jakie kolory? Co z łukiem czy go pozostawić czy wyrzucić ? .Proszę o jakieś podpowiedzi,jak mam urządzić to pomieszczenie???POZDRAWIAM
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
ferdek55 | 07.05.2012 15:36

W odpowiedzi na post: Przedpokój jak urządzić ?porady-inspiracje

Witam ponownie po 1,5 roku.
Chciałem zaprezentować przedpokój po remoncie. Posłuchałem Waszych porad i całkowicie zdemontowałem boazerię. Ściana z łukiem jest w kolorze bordo a reszta w kolorze kremu. Jest nowa posadzka, wstawiłem nowe drzwi. W kolorze drzwi z drugiej strony łuku jest zabudowa
szaf i pawlacza. Jest też nowe oświetlenie i lustro. Czy coś jeszcze zmienić? Jak Wy to oceniacie. zamieszczam zdjęcia.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 22.01.2011 11:39

boazerię bym zdjęła bo jest już nie modna i robi ciemno,zrobiłabym gładzie lub wyłożyła płytą K-G, łuk bym zostawiła bo nadaje specyficzny urok temu wnętrzu, natomiast tą ścianę z łukiem po lewej stronie od dzwi wejściowych i na wprost i ściankę gdzie jest to owalne lustro pomalowałabym stukiem lub nieco ciemniejszym kolorkiem niż pozostałość,proponuję ciemny pomarańcz i écri lub odcienie pastelowej zieleni ,ładnie by prezęntowł się fiolet z odcienem jasnego fioleciku,po remoncie proszę o fotki
marina | 21.01.2011 11:08

Wyrzuć te boazerie,lata ich świetności już minęły. Też niedawno robiłam remont klatki schodowej,wyrzuciłam boazerie i zrobiłam tynk strukturalny i nawet przez moment nie żałowałam że ją wyrzuciłam. Myślę że u ciebie lepiej będą wyglądać gładkie ściany bo to nieduży przedpokój. Jeżeli jeszcze nie chcesz zmieniać drzwi to proponuje je chociaż okleić ciemniejszą okleiną drewnopodobną. Koszt nieduży,efekt zadziwiający.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 20.01.2011 10:18

Super pomysł z pomalowaniem świetnie to wygląda
yokasta | 20.01.2011 10:15

Koniecznie wyrzuć tą buoazerię i połóż płyty K-G.My w wakacje to samo robiliśmy. Likwidowaliśmy też łuk w wejściu do salonu, więc nad tym też się nie zastanawiaj. A oto efekt końcowy naszego przedpokoju, który bardzo przypominał Twój przedpokój.
http://inspiracje.leroymerlin.pl/przedpokoj,1,4444,94396,94396,10770,yokasta.html#msg-94396
Także nie zastanawiaj sie. Koszty nie są aż tak duże, skoro piszesz, że drzwi nie będziesz wymieniać.
Powodzenia!
Salon

Świąteczny prezent dla Was :)
Salon

Jeszcze świątecznie
Salon

Salon i kamien