Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 15.02.2009 12:25

salon

sofy z wymiennymi pokrowcami (super rozwiązanie gdy jest pies w domu)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
projektantka005 | 07.02.2012 16:27

W odpowiedzi na post: salon

zielone zasłony do sofy w czerwone róże!? no mały niefart nie powiem a ta druga sofa w kratkę? - auććć!!! a ten kominek to też mi osobiście się nie podoba!
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 11.03.2009 12:52

Mam pytanie do właścicielki saloniku. Jaki jest metraż tego pomieszczenia?
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 03.03.2009 13:39

Na tym ujęciu salon wygląda bardzo ładnie. Krata jest jednak swietna, jak tak sie przyjrzałam. Uwielbiam kratke w pokoju dziecka a tu w salonie.... chyba tez sie przekonam. świetnie tu jest
Ale, na tych dodatkowych zdjeciach obicie w róże niestety ma się nijak do zielonego wystroju okna. Nie pasuje to i ... wystrój okna naprawde bym wymieniła. Na oknie przy stole nie ma białej firanki i wygląda to o wiele lepiej. A to w salonie.... stanowczo mi nie pasuje, no naprawdę, jeszcze z tymi różami....br....
Tu jest kontrast brązów i beżów, oraz faktur, kształtu mebli itd - i to sa takie subtelne niuanse ze to wystarczy za całe urozmaicenie, natomiast te kolory mi ostro w oczach zgrzytają. Przynajmniej ten róż z zielonym.
Salonik świetny, naprawdę.

Nad komodą powiesiłabym ładny obraz
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 25.02.2009 20:55

Przecież stolik wcale nie zasłania kominka...stoi obok kanap tworząc z nimi przytulny kąt,w ktorym można napić się kawy czy spędzić miło czas z rodziną,a kominek widać doskonale i nic niczego nie zasłania.Super salon,przytulny i bardzo fajnie urządzony.Pozdrawiam i gratuluję:-)
1234gabi | 25.02.2009 16:01

to zależy od tego co jest ważniejsze w salonie - kominek czy stół przy nim.
Osobiście nie mam stolika przy kominku i jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, za to mogę w pełni relaksować się siedząc na kanapie i patrząc prosto w ogień.
Salon

Salon i kamien
Salon

wejście
Salon

moj kominek