Salon

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 11.10.2012 12:17

Salon telewizyjny

Witam, postanowiłem pochwalić się wnętrzem, które prawie już skończyłem. Brak tylko szklenia ozdobnego i szafki, a reszta jest ok.
Zastane miejsce było "Salonem w piwnicy + korytarz + garderoba". Zdjęcia ze starego korytarza i garderoby. Nowy salon to brak ścianki działowej, nowe okno tarasowe uchylno przesówne, płytki podłogowe Nowa Gala SW07, grzejnik z luxrad (nie kupiony w leroy, ale już głowica tak :).
Ścianka z tv to zabudowa g-k z instalacjami prowadzonymi w kanałach kablowych, kamień to Wallcrazy z oferty leroy, w kolorze rdzawym. Brakuje jeszcze szafki na sprzęt, ale tv działa. Głośniki we wnękach przy tv, oraz na przeciwległej ściance we wnęce (jeszcze montuje mocowanie głośników ściennych do sufitu, ale już prawie).
Całość malowana w kolor latte oraz brąz. Lampa górna to 6 żarówek żarowych, halogeny boczne ledowe.
Salon połączony jest z jadalnią która czeka na komodę i obrazy, więc jej nie pokaże :)
Wspomniane obrazy to 3 wydruki na płótnie, po środku zdjęcie ślubne rodziców, z jednej strony mój brat z żoną, po drugiej ja z żoną.
Wspomniane szklenie to szyba mleczna z wzorem (jako nieprzeźroczystość) która zostanie zamontowana niebawem.
Reszta domu też zrobiona ale za dużo na raz by było.
Anuluj
facebook_avatar.jpg
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
maciej_gibala | 29.06.2013 20:19

W odpowiedzi na post: Salon telewizyjny

Za krótki podkoszulek, a reszta fajnie ... Pozdro
kwiatek_o_poranku.jpg
ishtar | 10.01.2013 18:13

Fajnie że rodzice chca miec tak nowoczesne wnetrze bo i wnuki chetnie beda tu przychodzic niz do starego i siejacego groze pomieszczenia
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 12.10.2012 22:48

Taaak, boskie jest foto pana z fetem na wierzchu a drugie z wystawioną stopą :D hahahah
Barwne Wnętrze | 13.10.2012 23:41

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

A kto powiedział że to ja?

Anonim Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Taaak, boskie jest foto pana z fetem na wierzchu a
> drugie z wystawioną stopą :D hahahah
ida | 12.10.2012 23:15

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Fajna ściana tylko aby dywan (jeśli będzie) był jednolity bo podłoga zdobna i ściana:)A postaci z brzuszkiem gołym mogłoby nie być, tak w kwestii smaku:)
Salon

Salon i kamien
Salon

Salon

Jeszcze świątecznie