Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 06.06.2011 21:30

sypialnia czerwono-szara

W rzeczywistości wydaje mi się ładniejsza, jednak tak samo pusta jak na zdjęciach ;-(. Brakuje mi pomysłu co powiesić nad łóżkiem, jakie szafeczki - czy dwie czy może jedną tylko- pod oknem. Dywaniki chyba będą czerwone "włochacze", no i poduszki na łóżko, jeszcze nie uszyte bo nie mogę się zdecydować czy tylko dwie czerwone duże, czy może dwie duże szare i dwie czerwone - takie standardowe 40x40. Jak sądzicie?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 18.11.2011 12:25

W odpowiedzi na post: sypialnia czerwono-szara

nie wiem ...ale ja tu widziałabym białe ściany wtedy byłby większy kontrast i wygladało żywiej, i jeszcze dwie poduchy czerwone ...
MsZ | 17.11.2011 21:09

Witam. Chciałabym się dowiedzieć gdzie kupiła Pani te zasłony? Właśnie takich poszukuję i nigdzie nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję za odpowiedź.
mama_niunia | 17.11.2011 21:25

W odpowiedzi na wpis użytkownika: MsZ

Zasłony szyte, materiał kupiony "na metry" (zakupiony w sklepie, ale jest też na allegro http://allegro.pl/szantung-tkanina-zaslonowa-shantung-50-kolorow-i1938732566.html - kolor nr 31)
3DSC09943.jpg
PAULCIA | 18.07.2011 23:48

WITAM! FAJNA SYPIALNIA . FAKT, ŻE MOŻNA BY JĄ TROSZKĘ OŻYWIĆ - ZA ŁÓŻKIEM NA ŚCIANIE NIE WIESZAJ ŻADNYCH ZDJĘĆ PONIEWAŻ MASZ NA PRZECIWKO LUSTRO I ODBIJAŁO BY SIĘ W NIM TO ZDJĘCIE- JAKBY KTOŚ NA CIEBIE CIĄGLE PATRZYŁ. MORZESZ EWENTUALNIE DAĆ JAKĄŚ FAJNĄ SZARAWĄ Z DELIKATNYM WZORKIEM TAPETĘ I TO TAK TYLKO CENTRALNIE DWA LUB TRZY PASY A NA ŁÓŻKO RZUCĆ PO TRZY PODUCHY- DUŻA BIAŁA POTEM ŚREDNIA CZERWONA I SZARA Z PODOBNYM WZORKIEM I BĘDZIE FAJNIE!!!
POWODZENIA
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 08.06.2011 09:00

Tak oglądam Twoje zdjęcia i racja są mdle , bez wyrazu. Ale wszytko da się odmienić. Co do dużego pokoju, dodaj poduchy w kolorze jak zasłony , postaw kwiaty w dniczce, trzeba ożywić to pomieszczenie, pomyśl może dywan z zielenią a nie wszytko zlewa się w jedną całość beże, beże , beże . Kupując dywan dlaczego taki mdły? ale wszystkiego naraz nie da się zmienić :)a co do sypialni na łozko położ czerwone poduchy, sciane wyklej w odważnej tapecie też z czerwienią i zwal ten wystroj okna jest bury i szary a powies krótszą firanke i jakies kwiatki
Sypialnia

sypialnia
Sypialnia

Sypialnia w błękicie
Sypialnia

Moja sypialnia