Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Ogród

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 05.07.2012 14:33

Taras do wykończenia

Witam mam prośbę o pomoc w wykończeniu mojego dużego tarasu, na górnym balkonie będzie kuta balustrada(niestety niezbyt tani interes) mam dylemat co położyć na tarasie gres czy kamień, jakie zrobić schody, czy obsypać wokół ziemią czy zrobić jakiś skalniak jeśli tak to jaki , z góry dziękuję za wszystkie propozycje.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 10.07.2012 08:16

W odpowiedzi na post: Taras do wykończenia

dziwnie wygląda ten dom taki poszerzony z prawej strony. Kafelki zawsze po czasie odpadają i są śliskie gdy pada. kamień, zależy jaki, najlepiej aby nie dziubał w stopy gdy chodzi się boso i w miarę równy, bo małe dzieci będą się przewracać.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 10.07.2012 08:54

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim

Anonim Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> dziwnie wygląda ten dom taki poszerzony z prawej
> strony. Kafelki zawsze po czasie odpadają i są
> śliskie gdy pada. kamień, zależy jaki,
> najlepiej aby nie dziubał w stopy gdy chodzi się
> boso i w miarę równy, bo małe dzieci będą
> się przewracać.

Dom jest taki poszerzony z prawej strony gdyż po przeciwnej stronie jest garaż 2 stanowiskowy w bryle domu.
majakaja | 06.07.2012 10:39

Schody proponuję zrobic na wprost drzwi balkonowych na szerokość ok 2 m. Takie szerokie są bardzo wygodne. Jesli tak bys nie chciała to moga być jeszcze po prawej stronie (skierowane w stronę betoniarki) ale ta wersja jest wg mnie mniej wygodna, tym bardziej jeśli masz dzieci, które ciągle będą biegały do ogrodu.
Na tarasach pięknie wyglądaja płytki drewnopodobne (i sa łatwiejsze w utrzymaniu niz prawdziwe drewno) ale to juz kwestia gustu i upodobań.
Schody bym zrobiła z tego samego materiału co taras.
asia10164 | 05.07.2012 18:52

Proponuję kamień trochę drogi interes ale warto. ja pokusiłam się o płytki i niestety po dwóch latach zmieniałam na kamień, żałowałam że nie zrobiłam tego od razu. Odnośnie tego co obok tarasu to zależy jaki charakter będzie pozostałej części działki można podsypać ziemią i ładne iglaki rozłożyste. A jeśli nie zamierzasz z tarasu schodzić do ogrodu to poprostu obudować taras i na dole trawnik
kasiab2003 | 05.07.2012 21:32

W odpowiedzi na wpis użytkownika: asia10164

asia10164 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Proponuję kamień trochę drogi interes ale
> warto. ja pokusiłam się o płytki i niestety po
> dwóch latach zmieniałam na kamień, żałowałam
> że nie zrobiłam tego od razu. Odnośnie tego co
> obok tarasu to zależy jaki charakter będzie
> pozostałej części działki można podsypać
> ziemią i ładne iglaki rozłożyste. A jeśli nie
> zamierzasz z tarasu schodzić do ogrodu to
> poprostu obudować taras i na dole trawnik

Dziękuję za odpowiedź, z tarasu właśnie będzie zejście do ogrodu tylko nie wiem czy zrobić z boku czy może schody będą pośrodku, i nie wiem też jakie schody czy drewniane ( nie wiem czy są praktyczne) a może z kostki brukowej lub coś w tym stylu
Ogród

oczko wodne
Ogród

Moj ogrod
Ogród

zielone tarasy