Unifix Geberit zestaw podtynkowy

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 23.01.2010 22:26
pomóżcie prosze. czym różni się Geberit Unifix od Duofix. Jakie macie zdanie na temat Unifix'a- podobno jest gorszy ale nie wiem w czym nawet w sklepie obsługa nie potrafiła tego wytłumaczyc, twierdząc jedynie, że Unifix zostal juz dawno wycofany z produkcji (ciekawe, bo zarówno w OBI, Leroy, Praktiker itp. wszędzie tego pełno) nie szukam niczego wypasionego, poprostu ma spełniac swoją funkcje i byc malo awaryjne dzieki za odp.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 29.01.2010 15:12

W odpowiedzi na post: Unifix Geberit zestaw podtynkowy

niestety nie zgadzam sie z tym co napisaliscie wyzej
po pierwsze geberity sa jednymi z najrzdziej psujacymi sie stelażami podtynkowymi
po drugie jest kilka rodzajów unifixów
po trzecie unifixy tez maja dwudzielne przyciski
po czwarte model duofix jest niedostepny w sieciach marketowych, został wycofany przez producenta, jedyne co jest dostepne w sieciach to unifix delta, ktory funkcjonuje też pod nazwa duofix basic, ale z duofixem ma niewiele wspolnego
duofix jest produktem troche lepszym, ma szereg usprawnien ktorych unifix nie ma, beda sie roznily przyciskiem przede wszystkim
duofix jest tym wlasnie wypasionym modelem
natomiast unifixy w zupelnosci sie sprawdzaja bedac produktami z wyższej polki
pozdrawiam
agnieszkah46 | 23.01.2010 22:52

W odpowiedzi na post: Unifix Geberit zestaw podtynkowy

Unifix jest jednoklawiszowy tzn.spłukujesz naraz 9 litrow wody .Są takie klawisze z możliwością zatrzymania,są też bez.Duofix to dwa klawisze .Jeden spuszcza mniej a drugi prawie dwa razy tyle ale dokladnie ile litrów wody to nie pamiętam .Taka to różnica
corleone | 23.01.2010 22:55

W odpowiedzi na wpis użytkownika: agnieszkah46

dziękuje. a możesz mi jeszcze tylko powiedzieć czy w jakosci to są mniej wiecej porównywalne produkty, podobno unifix jest bardziej awaryjny
agnieszkah46 | 23.01.2010 23:06

W odpowiedzi na wpis użytkownika: corleone

Trudno powiedzieć ,teściowie mają unifixa 9 lat i nigdy się nie popsul a ja mam duofixa 4 lata i tez chodzi jak zloto .pozdrawiam
corleone | 23.01.2010 23:35

W odpowiedzi na wpis użytkownika: agnieszkah46

dzięki Ci bardzo:)
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?