wieszanie obrazów bez gwożdzi

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 16.07.2010 11:04
chcę powiesic obrazki wielkości 30 cm x 30 cm bez gwozdzi ze wzgledu na to ze jest to sciana kominowa z cegly i nie chce robic dziur a poza tym mam i ch troche duzo ;) grubosc - 6 mm , jak je powiesic czy beda sie trzymaly na masie mocującej czy lepiej kupic tasmy montazowe fix , albo jeszcze gdzie czytałam o kleju montazowym ale nie wydaje mi sie to dobrym pomysłem jesli chodzi o pózniejsze oderwanie
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Ekwasek | 18.07.2010 18:12

W odpowiedzi na post: wieszanie obrazów bez gwożdzi

Zalezy jak ciężki jest obraz,jeżeli w miarę lekki to moim zdaniem sprawdzą się takie specjalne rzepy mocujące na ścianę lub żyłka.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 15.08.2012 16:37

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Ekwasek

A gdzie ja taki rzep dostanę albo żyłkę?
TwojPomocnik | 18.07.2010 13:35

Można kupić haczyki do wieszania obrazów i przymocować je np. za pomocą mocnego kleju (All Fix , itp.) Po przyklejeniu odczekać 24 h i wieszać. Kleje poliuretanowe wytrzymują dość duże obciążenia pod warunkiem stabilnego podłoża.
bien | 16.07.2010 15:35

może na żyłkach mocowanych przy suficie jak w muzeum to daje ładny efekt i na wysokości 142 bo tak się wiesza obrazy, może w Ikei lub LM jest taki zestaw ,przyklejanie jest nieeleganckie .pozdrawiam
bien | 16.07.2010 15:36

W odpowiedzi na wpis użytkownika: bien

przy suficie powinna być listwa zapomniałam o niej napisać
Inne dyskusje
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.
Budowa i remont

31.01.2010 20:33
łączenie róznych mebli
proszę o światełe rady w kwestii sypialni

mimo mojego negatywnego nastawienia odnośnie komputera w sypialni niestety musze go tam zmieścić
w tej chwili mam w sypialni komody ikea z serii malm

musze dokupic i biurko (albo inne rozwiązanie pod kompuer - nie szresze nić 90 cm) i szafę

myslałam zeby dokupić szafę z serii hopen:

malm i hopen bardzo do siebie pasują - ale jakie biurko wtedy

a moze szafę i biurko w zupełanie innym stylu
jak to wszystko zgrac?

moze macie jakies pomysły jak połączyc to wszystko?