zakupy przez internet

{{data.userName}} Administrator Pomocna dłoń
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 15.05.2009 12:07
Witam,

Czu uważacie że robienie zakupów przez internet np. materiałów budowlanych, wykończeniowych, dekoracji jest bezpieczne? Słyszałam wiele opinii na ten temat, ja osobiście jestem ich zwolenniczką, ostatnio nawet wypatrzyłam fajne baterie łazienkowe na wyprzedaży w multizakupy.pl
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 14.12.2009 08:28

W odpowiedzi na post: zakupy przez internet

Oczywiscie ze jest bezpieczne, moze nie wszystkich materialow bo tych bardziej delikatnych to raczej nie ale ogolnie jestem za. Polecam wszystkim www.calkiem-tanio.pl

Pozdrawiam.
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 09.09.2009 10:25

ja też kupuję przez internet, i generalnie nie jest to złe. Wiadomo, zdarzają się nieuczciwi sprzedawcy - kiedyś był sklep z aparatami fotograficznymi japanfoto, który wykręcił niesamowitego wałka, ale generalnie takie przypadki są odosobnione. Na szczęście bo dzięki internetowi można oszczędzić na prawdę sporo czasu :) ostatnio przez internet można, no może nie kupić, ale oglądnąć dom: http://3Dmieszkania.notlong.com i myślę że jeszcze trochę i nawet dom będzie można kupić bez spotykania się z pośrednikiem :)
domator | 02.09.2009 10:58

Z zakupami jest tak: zależy co i jak i OD KOGO się kupuje:)
Ja zawsze przed wykonaniem ostatecznej akcji "ZAMAWIAM" przeszukuje net w poszukiwaniu jakiś informacji o danym sklepie internetowym (czy towar był zgodny z opisem, czy dostawa była szybka itp) - powiem szczerze, że taka taktyka się opłaca w 100%.
Drogą elektroniczną miałem przyjemność nabyć już i i tapety ścienne i meble kuchenne i w obu tych przypadkach nie zawiodłem się.

Dlatego zakupom przez internet mówię TAK!

pozdrawiam
Anonim POMOCNA DŁOŃ | 25.08.2009 17:16

Zakupy przez internet mają tą przewagę nad tradycyjnymi, że można porządnie oszczędzić czas :) W dzisiejszych czasach tą drogą można nawet kupić mieszkanie. Oczywiście, nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi nic w ciemno, ale oglądniecie 10 mieszkań w necie zajmuje 10 razy mniej czasu niż zwiedzanie ich na żywo. Jest taka strona domoklik chyba i właśnie coś takiego mam na myśli.
kroton_1973 | 23.08.2009 20:14

ja bardzo często kupuję przez internet, ostatnio kupowałam w sklepie oferującym rzeczy dobre na prezenty i artykuły dekoracyjne , na drugi dzień miałam wszysko w domku
Inne dyskusje
Budowa i remont

07.09.2013 20:03
płytki czy panele do dużej kuchni
Witam.Zastanawiam się czym wyłożyc podłogę w kuchni. Pomieszczenie ma ponad 20m2 a meble będą tylko na jednej ścianie.Planuję wstawić do kuchni duży stół więc może lepiej panele albo jedno i drugie? Proszę o pomoc.Może ktoś ma pomysł jakby połączyć płytki z panelami (chodzi mi o kolorystykę). Kolor mebli to olcha.
Budowa i remont

13.02.2011 00:26
ROTO ZIP

Do wycinania otworów

Budowa i remont

29.01.2014 11:18
jaki rozmiar dywanu
Witam

Bardzo proszę o podpowiedzi jak należy dobierać rozmiar dywanu ,który ma leżeć pod stolikiem kawowym? Stoli ma rozmiary 96 na 55 cm. jak duzy dywan powinnam pod niego położyć? Stolik jest z płyty z półka pod spodem więc dywan będzie widoczny tylko po bokach . Pokój ma 3,5 na 5 metrów obok stolika będa stały sofa i 2 fotele.Dziękuje za sugestie, proszę brac pod uwagę rozmiary które są standardowo dostepne na rynku.