Nasze serwisy:

pokaż odpowiedzi jako:

Pum

User star img

jak zrobic tanio

dodał: Pum 2012-01-11 16:15
:  Edytuj

polecam ten filmik

www.youtube.com/watch?v=FhaP0PjsMkw&feature=channel_video_title

do góry

Ryś

User star img

jak zrobic tanio "tynk strukturalny"

dodał: Ryś 2011-03-30 15:43

Alusia, świetny film smiling smiley myślę, że nawet laik poradzi sobie ze zrobieniem małej struktury, a jaka dowolność wzorów - na ile nam starczy wyobraźni winking smiley a cekol c-45 sprawdzony w boju, dobrze się nim robi ściany z fakturą

do góry

Alusia

User star img

dodał: Alusia 2011-03-29 16:04

Bardzo fajna instrukcja samodzielnego wykonywania takiego tynku strukturalnego:
www.youtube.com/watch?v=ahZovNdqK9w - na produktach Cekol winking smiley

do góry

r2d2s

User star img

dodał: r2d2s 2011-01-06 20:15

Osobiście polecam farbę strukturalną z Fox-a. Wychodzi efekt jakby szorstkiej ściany a'la tynk. I można od razu przy malowaniu mazać pędzelkiem w różne strony - rezultat jest ciekawy. Przede wszystkim jest to bardzo szybkie do wykonania. Tylko ważne, żeby ściana była dobrej jakości, wcześniej zagruntowana. Koleżanka zaczęła to nakładać w wielkiej płycie i farba odpadła jej razem ze starym tynkiem. U nas w nowym budownictwie wszystko wyszło ok, bez problemów.

do góry

eeeeeeeee

User star img

dodał: eeeeeeeee 2010-11-22 09:47

a może jakieś zdjęcie ........

do góry

Manufaktura...

User star img

dodał: Manufaktura Wnętrz 2008-05-29 15:05

Jak wykonać tani ładny www.warsztat.manufakturawnetrz.pl/techniki-dekoracyjne/35-gips-i-zaprawy-tynkarskie/48-tynk-wiejski-tynk-na-bazie-gipsowego-tynku-maszynowego.html z gipsu dowiesz się dokładnie na stronie o "www.warsztat.manufakturawnetrz.pl".

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2009-01-03 17:15 przez macc.

do góry

Bastorek

User star img

dodał: Bastorek 2007-09-09 23:42

Fajny pomysł.Ale powiem szczerze żę już jakiś czas robie produktami firmy FOX www.fox-dekorator.pl i są naprawde tanie.Cena jakiegoś prostego projektu wynosi czasem nawet 10 zł.A do niektórych produtków użyć wyobraźnia tak jak "Joanna" i można uzyskać super efekty za naprawde małą kase z chęcią nawet podpowiem.Chodze na szkolenia tej firmy które odbywają się w marketach takich jak Castorama albo Leroy Merlin i są one dla wszystkich Polecam!!.

do góry
User Avatar img

awizator

User star img

dodał: awizator 2007-09-08 22:25

Witam!

W pełni popieram przedmówcę. Ja coś takiego zrobiłem Gipsarem Uni.
Na tym jest grunt, farba i bejca satynowa.
Koszt 12m2 to: 25zł/25 kg (zużyłem ok 12kg); farba (Kolory Świata ICI) ~35zł/2,5l
bejca satynowa FOX 30zł/1l (nakładając wałkiem welurowym zużyłem ok.0,5l)

Pozdrawiam!

do góry

marek

User star img

dodał: marek 2007-09-06 10:42

nie jestem tego pmyslodawca ale sposod jest dobry/mam taki przedpokoj/ i wszystkim sie podoba. Potrzebne jest: gips AKRYL PUTZ 3w1,packa metalowa puszka bejcy moze byc złota,srebna lub o kolorze miedzi/jest najlepszy efek ale jest ciezej dostepna/,zwykly pedzel. nakladamy gips na wczesniej zagruntowana sciane nastepnie przykladamy packe do sciany /cała powierzchnia/najlepiej od sufitu i nie odrywajac jej przesowamy ja ku dolowi,tworzy sie wtedy cos na styl /kornika/ i tak krok po kroku. nastepnie po wyschnieciu juz bez gruntowania malujemy sciane bejca rozcieczana z woda i zwyklym pedzlem-najlepiej /mozna walkiem ale straty farby sa wieksze/.nie mam duzego przedpokoju powierzchnia scian wynosi w sumie 22metry kwadratowe dlatego okresle koszty do tego wymiary : gips 25 kg -39 zł, puszka bejcy 0.5 litra 50 zł.mam nadzieje ze komus spodoba sie sposób i bedzie zadowolony z efektu. pozdrawiam

marek

do góry
Nasze serwisy