pokaż odpowiedzi jako:

Ekwasek

Karton gips a wilgoc

dodał: Ekwasek 2011-06-21 18:13

Myślę że w tym wypadku cekol GS-82 będzie jak najbardziej odpowiedni i możesz go kupić chociażby w sklepach internetowych,nie będzie z tym większego problemu.

Ekwasek- wyposazenie domów i ogrodu.

do góry

Jan

Karton gips a wilgoc

dodał: Jan 2011-06-07 21:40
:  Edytuj

Przed klejeniem płyt podłoża silnie chłonące wodę należy zagruntować emulsją gruntującą, która będzie zapobiegać wchłanianiu wody z kleju, a także zabezpieczy przed wilgocią z zewnątrz, polecam np. cekol GS-82 lub DL-80.

do góry

pajek

Karton gips a wilgoc

dodał: pajek 2011-06-06 16:02

Jeśli woda nie spływa po ścianach nie ma widocznych starych bądź nowych zacieków, nie ma większych szans by takowe powstały to możesz bez obaw kleić k-g na placki do ściany bez stelaża czy to drewnianego czy metalowego. Jak ściany są tylko nierowne a piony są w miarę w porządku to placki cienkie zyskasz na powierzchni jeśli piony są "słabe" to dać placki nieco grubsze bez "marek" , docisnąć, doklepać a na drugi dzień przegipsować łączenia, przetrzeć i pomalować (odrobina doswiadczenia i wyobraźni wskazana)

do góry

mariuszuk

Karton gips a wilgoc

dodał: mariuszuk 2011-06-05 11:18

glownie chodzi mi o wyrownanie scian

do góry

pajek

Karton gips a wilgoc

dodał: pajek 2011-06-05 10:58

W łazienkach też jest wilgoć i jakoś k-g daje radę. Nie napisaleś co chcesz uzyskać, czy wyrównać ściany, czy też ocieplic pomieszczenie. Są inne metody, np kleić styropian i szpachlować z siatką lub bez. Napisz coś więcej może pomogę, aczkolwiek teraz wyjeżdżam na wczasy i nie wiem czy będę miał dostęp do netu.

do góry

mariuszuk

Karton gips a wilgoc

dodał: mariuszuk 2011-06-04 00:49

Witam niedlugo w planach mam do zrobienia remont jednego z pokoji w Anglii (zona mi truje) pokoj chcialbym KG klejc bezposrednio do scian ze wzgledu na stosunkowo maly metraz pokoju , ale nasuwa mi sie pytanie gdyz jedna ze scian jest sciana sczytowa i jest narazona na wilgoc sczegolnie tu w uk wilgoci jest wiecej , wiec mozna bylo by tylko ta sciane zrobic na stelaz drewniany , i czy izolowac powierzchnie miedzy sciana a plyta , czy zostawic puste dla leprzej izolacji chodzi mi glownie o te jedna sciane.Ogolnie to jestem lajkiem w tych sprawach .dzieki

do góry