Nasze serwisy:

pokaż odpowiedzi jako:

More than d...

Pokój młodzieżowy

dodał: More than design 2010-04-23 12:01

bardzo fajne wnętrze - "machnij" tylko biurko na taki sam kolor jak regalik. i według mnie powinieneś zdjąć wieżę ze stolika, mi zawsze brakuje czegoś przy kanapie lub fotelach, jak się z przyjaciółkami na plotki i wino umawiam ;-))

stolik moze sobie latać luzem w okolicy foteli - jest mały i nikomu nie sprawi problemu przesunięcie go nagle, gdy zajdzie taka potrzeba :-)

poza tym super !

Magda W. stylistka

do góry

Paweł

Pokój młodzieżowy

dodał: Paweł 2010-04-22 17:24

Po pierwsze - chyba "zakupiłeś" winking smiley
Lampa była kupiona baaaardzo dawno temu (jakieś 5 lat) w Ikei. Jest przemalowana na srebrno, wcześniej była biała.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-04-22 17:25 przez Paweł.

do góry

agatulka

Pokój młodzieżowy

dodał: agatulka 2010-04-22 11:54

bardzo przytulnie.Brawo! ja mam plan zmienić pokój ale nie mam odwagi a Tobie jej gratuluje. ładna lampa mam taki żyrandol z 11-stoma kulami przydałaby mi się taka gdzie ją zakupiłaś?

do góry

ewasen

Pokój młodzieżowy

dodał: ewasen 2010-02-11 20:32

Bardzo dobrze poradziła Ci Saszanasza żebyś jeszcze pomalował boazerię. Ja pomalowałabym ją nie na biało, tylko na kolor ecru, co ociepli pokój. Bardzo dobrze sobie poradziłeś. Brawo!!!

do góry

saszanasza

Pokój młodzieżowy

dodał: saszanasza 2010-02-10 09:20

Jestem pełna uznania za to, że masz zapał i umiejętności, i radzisz sobie pomimo braku środkówsmiling smiley Pokoik wyszedł Ci całkiem fajny.Ja jednak przemalowałabym boazerię na białosmiling smiley będzie jeszcze ładniej i będzie pasowało.

do góry

zuzka_jr

Pokój młodzieżowy

dodał: zuzka_jr 2010-02-08 00:15

Brawo za postawę!

Proponuje przemalowac tą boazerię na taki sam kolor jak korpus regału. Jeśli się da to zmień jeszcze te czerwone wstawki na froncie boków fotela. I dałabybym lampe bardziej młodzieżową smiling smiley myślę, że nawet taka papierowa stojąca z ikei fajnie by wyglądała w tym wnętrzu, a nie wymaga dużych nakładów finansowych. A białe poszewki na podusie dopełnią całość smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-02-08 00:22 przez zuzka_jr.

do góry

bosta

Pokój młodzieżowy

dodał: bosta 2010-02-07 19:13
:  Edytuj

Brawo, podoba mi się to że młody człowiek nie sępi od rodziców tylko sam stara się coś zrobić. Pokoik fajny.

do góry

Paweł

Pokój młodzieżowy

dodał: Paweł 2010-02-07 17:33

Poprzednie zdjęcia nie wyświetlały się prawidłowo, więc zamieszczam je jeszcze raz.

Witamsmiling smiley Ze względu na to, że jeszcze nie zarabiam, prawie wszystko jest zrobione przeze mnie. Na fotele nałożyłem nowy materiał, regał jest odmalowany, stolik tv i pod wieżę też. Może nie jest to super wykwintnie urządzony salon, ale staram się w miarę możliwości, by wszystko wyglądało jak najlepiej Pokój jest BARDZO mały (2.9 m x 3.7 m; wysokość w najwyższym punkcie to 2,10 m, potem schodzi coraz niżej), trudno zmieścić tu jakiekolwiek meble, nie chciałbym efektu przeładowania. Dodam, że kiedyś był tutaj strych. Mam nadzieję, że wszystko to nie wygląda najgorzej. Bardzo proszę o komentarze i oceny. Porady mile widziane smiling smiley
Pozdrawiamsmiling smiley

do góry
Nasze serwisy