Nasze serwisy:

kasiiiiiuni...

User star img User star img User star img

wieszanie obrazów bez gwożdzi

dodano: 2010-07-16 11:04

chcę powiesic obrazki wielkości 30 cm x 30 cm bez gwozdzi ze wzgledu na to ze jest to sciana kominowa z cegly i nie chce robic dziur a poza tym mam i ch troche duzo winking smiley grubosc - 6 mm , jak je powiesic czy beda sie trzymaly na masie mocującej czy lepiej kupic tasmy montazowe fix , albo jeszcze gdzie czytałam o kleju montazowym ale nie wydaje mi sie to dobrym pomysłem jesli chodzi o pózniejsze oderwanie

pokaż odpowiedzi jako:

bien

dodał: bien 2010-07-16 15:35

może na żyłkach mocowanych przy suficie jak w muzeum to daje ładny efekt i na wysokości 142 bo tak się wiesza obrazy, może w Ikei lub LM jest taki zestaw ,przyklejanie jest nieeleganckie .pozdrawiam

do góry

bien

dodał: bien 2010-07-16 15:36

przy suficie powinna być listwa zapomniałam o niej napisać

do góry

kasiiiiiuni...

dodał: kasiiiiiunia 2010-07-16 15:42

ten pomysł mi sie wyjątkowo nie podoba i mi nie pasuje winking smiley to ma byc na scianie

do góry

bien

dodał: bien 2010-07-17 01:21

w ten sposób wiesza się eleganckie obrazy może rzczywiscie dla zwykłych obrazków o jakich piszesz jest zbyt wyszukany ale oczywście można przyklieić na patex bo jaki obrazek takie mocowanie

do góry

kasiiiiiuni...

dodał: kasiiiiiunia 2010-07-17 05:50

pisalam na poczatku jaka forma ppowieszenia mnie interesuje więc dobrze by bylo najpierw czytać a potem odpisywać jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to proponuję nie bawić się w eksperta

do góry

bien

dodał: bien 2010-07-18 11:44

jak już wiesz to po co pytasz ? chyba ,ze sama chcesz być ekspertem ale po pytaniu chyba nie jesteś ...gratuluję pomysłów ?!

do góry

Twój Pomoc...

dodał: Twój Pomocnik 2010-07-18 13:35

Można kupić haczyki do wieszania obrazów i przymocować je np. za pomocą mocnego kleju (All Fix , itp.) Po przyklejeniu odczekać 24 h i wieszać. Kleje poliuretanowe wytrzymują dość duże obciążenia pod warunkiem stabilnego podłoża.

do góry

Ekwasek

dodał: Ekwasek 2010-07-18 18:12

Zalezy jak ciężki jest obraz,jeżeli w miarę lekki to moim zdaniem sprawdzą się takie specjalne rzepy mocujące na ścianę lub żyłka.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-07-21 12:51 przez admin.

do góry

Adam K

dodał: Adam K 2012-08-15 16:37
:  Edytuj

A gdzie ja taki rzep dostanę albo żyłkę?

do góry