Dyskutuj i dodawaj zdjęcia wnętrz

Najnowsze dyskusje

Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
Mazowieckie
W punkcie obsługi klienta pracują bardzo mili, kompetętni ludzie. Niejednokrotnie bardzo pomagają ludziom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Urządzanie
Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego zwroty są przyjmowane bez zaglądania do opakowania, a gdy się przyjdzie z uszkodzonym zlewem to znudzona pani w Leroy Merlin Targówek uruchamia procedurę reklamacji! Ale zanim to zrobi, nawet nie omiecie Klienta wzrokiem, jakby chciała sprawić, że zniknie. A gdy już ten Klient, po 10 minutach stania w kolejce składającej się z dwóch osób, w dodatku, będących razem,  nie daj Boże zapyta się ją o przyjęcie reklamacji, to odpala, że reklamacja, 14 dni? I być może zwrot gotówki, pod warunkiem, że reklamacja zostanie przyjęta i łaskawie ktoś zadzwoni, że została uznana i żeby przyjechać i odebrać gotówkę! A co jeśli ten zlew jest potrzebny na już? 
Jak to jest, że bierze się zlew za prawie 500 zł z półki, przewozi się go jak jajko, ustawia w bezpiecznym miejscu, a gdy przychodzi do montażu mebli (na całe szczęście nie z Leroy Merlin) okazuje się, że zlew jest złamany? Ile trzeba tłuc, żeby złamać zlew? Być może padłam ofiarą bezwzględnego przyjmowania zwrotów, których nikt nie ogląda, później odstawia na półkę, a następnie sprzedaje jako pełnowartościowy towar? Na pytanie, dlaczego przyjmują zwroty nie zaglądając do opakowania, a z reklamacją uczciwie zgłoszoną robią problem, pani zasugerowała, że może powinniśmy go zwrócić, a nie reklamować. To są standardy Leroy Merlin, serio? Mam nadzieję, że wyjdziecie Państwo z tej sytuacji z twarzą i uznacie tę reklamację. Nie chciałabym tracić szacunku do Waszej sieci, naprawdę!
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Małopolskie
Wg. mnie Leroy Merlin to najlepszy sklep budowlany ze wszystkich ale proszę was,  odbieranie towarów zamówionych przez internet to jest jakiś żart.... Czytając opis rozumiem to tak - zamawiam towar, a za 4h jest ono do odebrania w sklepie. Przychodzę mówię numer zamówienia i biorę przygotowane zamówienie. Ale nie. Nie w Leroy Merlin. Przychodzę do magazynu, pokazuję numer zamówienia, po czym pani mnie informuje, że czas oczekiwania to pół godziny (finalnie czekałem 55 minut). Czyli zamówienie nie jest do odbioru za 4h tylko materiał jest zarezerwowany po 4h.... Więc po co przysyłać SMS z informacją, że towar jest gotowy do odbioru? A już najbardziej rozbroiła mnie sytuacja gdzie pewien pan przyszedł po zamówienie chociaż nie dostał SMS o przygotowaniu towaru, czekał czekał, po czym pani poinformowała go że nie ma jeszcze jego materiałów i magazynier zmarnował 40 minut na szukanie towaru. Towaru, którego k**wa nie miało prawa tam być. A ludzie czekali na swoje ponad godzinę. Rozumiem, że to nie (...) pracowników, ale dawanie jednego gościa, który jeździ po magazynie to jakaś parodia.
.

Ostatnio dodane zdjęcia

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.08.2019 23:16
Administrator
{{data.numberOfPosts}}