Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
11.10.2018 14:57

aneks kuchenny

Witam.. Jestem pierwszy raz na tej str..super aranżacje projekty realizacje..i tak pomyślałam..urządzam salon z kuchnią w domku....powierzchnia tak jak na rzucie mała...nie mam pomysłu jak rozplanować układ szafek i agd w aneksie...my ślałam o układzie w kształcie litery U...na końcach lodówka ale bez zabudowy,drugi koniec szafek zakończony wysokim słupkiem z piekarnikiem w zabudowie...zlew...płyta indukcyjna..zmywarka.jak to funkcjonalnie rozmieścić?szer aneksu 302 cm..ścianki boczne 150 cm..może macie jakiś pomysł z góry dziękuje...
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.11.2018 14:42
W odpowiedzi na post: aneks kuchenny

Na wypadek takich ewentualności warto decydując się na etapie wyboru projektu domu zadbać o współpracę z projektantem wnętrz, który za parę stówek to ogarnie. Nie ma złotego środka. Nie każdy przecież potrafi aranżować wnętrza. Sama próbowałam przed dwoma laty, kiedy z tej wyszukiwarki https://projekty.wbudowie.pl/nowoczesne wybierałyśmy projekt pomóc przyjaciółce w zaplanowaniu kolejnych pomieszczeń. To się nie udało.

ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 15.11.2018 11:32
 Witam,
Przestrzeń faktycznie dość ciężka do zagospodarowania. Do tego wymiary mebli widocznych na rysunku są przekłamane. Stół ma 115x75 cm,  "narożnik" 180x100 cm, nawet zwykła kanapa jest większa, w sensie dłuższa...  zresztą można sobie porównać wielkość tego narożnika do np wielkości kuchenki lub lodówki. Czy można tam dokonać jeszcze jakichkolwiek zmian ? np przesunięcie okna tarasowego lub zmianę formy schodów , zmianę miejsca drzwi do łazienki ?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.11.2018 11:36
cześć, napisałam Ci wiadomość prywatną :)
Kuchnia i jadalnia
kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Relizacja nataly design
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia