Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.10.2019 21:29

aranżacja salonu

Bardzo proszę o pomoc w aranżacji salonu z otwartą kuchnią. Mam dylemat gdzie umieścić strefę dzienną, a gdzie jadalnie. Jedną opcja to umieszczenia strefy dziennej obok kuchni, a jadalni przy wejściu, a druga - jadalnia przy kuchni, a strefa dzienna na przeciwko kominka. Kolejnym sprawą jest to gdzie umieścić telewizor. Z góry dziękuje za pomoc. Ada
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 22.10.2019 00:17
W odpowiedzi na post: aranżacja salonu
Mało czytelne te wymiary, ale mniej więcej chyba udało mi się je odszyfrować ; ) Moja propozycja :

Gdyby było za mało blatów, to można zrezygnować z piekarnika w zabudowie.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.10.2019 21:46
W odpowiedzi na wpis użytkownika: NIKITA
Dziękuję :) a co Pani na to żeby tv i zestaw wypoczynkowy wstawić obok kuchni? I czy byłaby wtedy możliwość zaprojektowania kuchni w kształcie litery U?
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 24.10.2019 08:39
W odpowiedzi na wpis użytkownika: adaszy9025

Proszę bardzo :)  Co do kuchni... głębokość wnęki przewidzianej na kuchnię wynosi 180cm. Na tej głębokości nie ma możliwości  wykonania  wygodnej zabudowy kuchennej w kształcie U bez wyjścia z tą zabudową na salon. Salon ma szerokość 336cm, to nie jest dużo, powiedziałabym, że raczej jest to mało. Stół przed rozłożeniem 150...max 160 wchodzi i można obejść go dookoła i wygodnie rozłożyć nawet do 240, bo po stronie kuchni jest miejsce aby wysunąć krzesło wygodnie. Narożnik w tym miejscu będzie zabierał dużo więcej przestrzeni. Poza tym nie wiem jak by ten narożnik tam ustawić ? Tyłem do ściany bez okien- nie ma gdzie ustawić TV. Tyłem do okna- Tv musiałby być wstawiony w zabudowę meblową kuchni o strony sofy, to zabiera kolejne cm i sofa byłaby niejako wciśnięta w kąt. Tyłem do wejścia- ustawienie narożnika i stołu względem okien będzie wyglądać nieestetycznie. Ustawienie, które zaproponowałam naprawdę jest optymalne dla tego pomieszczenia... Pokażę Ci jednak jak to będzie wyglądać, abyś mogła się przekonać o tym co napisałam wyżej.

U góry nie wspomniałam o jeszcze jednym znaczącym argumencie... wygody posiadania stołu w pobliżu kuchni.

Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon