Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 04.05.2017 17:10

Beton w łazience

Realizacja z mojej łazienki, większość elementów robionych na wymiar w luxum, światło i ledy w kingledzie, montaż własnoręczny :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Arturrooss | 06.11.2017 08:38

W odpowiedzi na post: Beton w łazience

Ledy w łazience to wg mnie najlepsza opcja jeśli chodzi o kwestię oświetlenia. Można zamontować nad lustrem, przy podłodze, w narożnikach i wszędzie wyglądają bardzo fajnie i dają dużo światła a przy tym mały pobór prądu. Trzeba tylko znaleźć sklep z ledami i mieć swoją wizję na montaż. Osobiście podoba mi się twoja łazienka. Również zamierzam zamontować ledy w mojej łazience. 

lideropinii | 17.11.2017 22:09

W odpowiedzi na wpis użytkownika: Arturrooss

Oprócz kwestii wizualnych i aranżacyjnych pamiętajmy też o tym, że przy ledach mamy wymierne oszczędności na zużyciu prądu.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Syngler | 19.07.2017 08:55

Ja własnie też sobie w takim stylu zrobiłem łazienkę teraz jeszcze robię odwierty w betonie żeby wszystko odpowiednio przymocować i ekonomicznie zrobiona łazienka na prawdę w dobrym stylu niedługo będzie gotowa. 

AnnaFf | 08.07.2017 19:55

za zimne pomieszczenie, wyglada troche jak piwnica. swiatlo led lekko tandente, lepsze byloby punktowe i ukryte. oczywiscie moim zdaniem:)
Boboleva | 29.08.2017 11:57

W odpowiedzi na wpis użytkownika: AnnaFf

Oświetlenie do łazienki trudno dobrać. Popatrz sobie na aranżacje w internecie. Jak wybierać oświetlenie do łazienki

W łazience wszystko musi grać, od luster po kinkieciki, płytki czy nawet ręczniki :) Osobiście preferuję style skandynawski i modern classic. Poszukaj sobie aranżacji.

Łazienka

Podwodna łązienka cd3
Łazienka

Niewielka lazienka
Łazienka

Łazienka na poddaszu.