BLUE SKY DRAFTING wizualizacje i modelowanie 3D

Wielkopolskie
blue-sky-drafting-logo.png
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
09.11.2018 10:49
Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem animacji i wizualizacji architektonicznych. Oferujemy animacje architektoniczne 3d (budynków, wnętrz, produktów), wizualizacje i modelowanie 3D i wirtualne spacery 3D.
Szczegóły oferty dostępne na stronie https://blueskydrafting.pl/
Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz, urbanistów, deweloperów, a także klientów indywidualnych.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Wielkopolskie
22.10.2019 10:34
Salon Posnania
Współpraca z salonem Posnania nie należała do najłatwiejszych. Nieprofesjonalni pracownicy, którzy nie potrafią poprawnie wymierzyć wymiarów kuchni, mimo tego, że biorą za to dodatkową opłatę, Pani w dziale projektowania, która moim zdaniem nie ma pełnej wiedzy na temat produktów, które sprzedaje i umieszcza w projekcie, co skutkuje naliczaniem dodatkowych opłat, o których klient nie jest szybciej poinformowany, chaos panujący w dziale wysyłki, skutkujący brakiem informacji na temat towaru gotowego do obioru od DWÓCH TYGODNI. Suma wszystkich porażek skutkuje tym, że zamiast miesięcznego remontu kuchni mija TRZECI MIESIĄC oczekiwania na zakupiony towar. NIE POLECAM!
Wielkopolskie
22.11.2018 17:37
Filar Instalacje - ogrzewanie podłogowe
Firma Filar Instalacje serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Jeżeli chcecie wykonać w swoim domu centralne ogrzewanie, to na nas zawsze możecie liczyć. Doskonale znamy się na wykonywaniu takich instalacji w najróżniejszych budynkach, dlatego warto się do nas zgłosić. W pierwszej kolejności zapraszamy na spotkanie z naszymi pracownikami, którym opowiecie o swoich oczekiwaniach, a my dopasujemy do Was najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się ciepłem w domu. Proponujemy Wam również coraz bardziej popularne ogrzewanie podłogowe, które jest jeszcze bardziej wygodne i komfortowe. Wykonujemy również montaż pieca gazowego. Nasza firma to najlepsi ludzie, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Do tego mamy odpowiednie uprawienia, dzięki czemu możemy wykonywać wszystkie potrzebne Wam instalacje. Solidność, rzetelność oraz terminowość - oto co wyróżnia firmę Filar na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy wszystko Wam wyjaśnią.
Wielkopolskie
25.09.2018 14:29
Usługi Ogrodnicze - Magic Gardens Poznań
Dzień Dobry,

Szukasz dobrego projektanta ogrodów? Potrzebujesz mocy przy aranżacji? Dobrze trafiłeś w Magic Gardens zajmujemy się kompleksowymi usługami ogrodniczymi na terenie Poznania i okolic.
W naszej ofercie:
- Cięcie żywopłotu
- Nawożenie trawnika
- Obcinanie żywopłotu
- Obrzeża trawnikowe
- Strzyżenie żywopłotu
- Wycinka drzew
- Wywóz odpadów zielonych

W naszej firmie stawiamy na jasne warunki współpracy i możliwość dopasowania ogrodu i projektu do Twoich wymagań i pomysłów. Serdecznie zapraszamy

Kontakt:
NIP : 5951442875
64-410 Sieraków
ul. Bohaterów 5