Bojler elektryczny Klasl STIEBEL ELTRON PSH 80 CLASSIC

Fachowcy i eksperci
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.08.2019 17:48
Witam

Chcę kupić ten bojler 
https://www.leroymerlin.pl/hydraulika/ogrzewacze-wody/pojemnosciowe-elektryczne/elektryczny-ogrzewacz-wody-psh-80-classic-p-1800-w-stiebel-eltron,p438061,l995.html

Niestety u mnie w mieście w Koninie gdzie mieszkam nie ma go na stanie najbliżej jest w Leroy merlin w Kaliszu, w związku z tym mam pytanie jak mam zamówić ten bojler u mnie w sklepie stacjonarnym w Koninie żeby mi go ściągnęli do Konina do sklepu czy zamówić internetowo w Kaliszu z dostawą do mnie do domu lub i sklepu leroy w Koninie 
I jak to wygląda od strony dostawy i płatności 
Proszę o pomoc i informacje 
Z góry dziękuję 
Pozdrawiam serdecznie 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
28.11.2019 20:37
Jakieś wskazówki / triki?
Powiedz mi, proszę, jak mogę zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu? Jakieś wskazówki / triki?
Fachowcy i eksperci
14.10.2016 15:12
Panele słoneczne, fotowoltaika, projekt, montaż
Soltech Energy

Jesteśmy ekspertami w zakresie fotowoltaiki, dostarczamy rozwiązania wykorzystujące energię słoneczną – obniżamy rachunki za prąd i budujemy niezależność energetyczną domów i firm. Oferujemy doradztwo techniczne i finansowe w wyborze optymalnych dla Ciebie rozwiązań. Gwarantujemy profesjonalny montaż naszych instalacji przez doświadczony i certyfikowany przez Urząd Dozoru Technicznego personel. Prace montażowe wykonywane przez naszą firmę objęte są 3-letnią rękojmią.

Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją fotowalotaiczną nasza oferta obejmuje:

o Darmową konsultację
o Załatwienie wszelkich formalności w Energetyce
o Panele i konstrukcja od 3-ciego największego dostawcy w Niemczech, firmy IBC Solar działającej już 30 lat na rynku 
o Najdłuższą w Polsce gwarancję produktową na panele słoneczne IBC Solar - 15 lat
o Gwarancję podłączenia instalacji przez Energetykę - posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty produktów
o Darmowy monitoring produkcji energii na telefon i komputer
o Możliwość skorzystania z najniższego na rynku kredytu na fotowoltaikę w Alior Banku za naszym pośrednictwem - 4,8% rocznie

Dodatkowe informacje na temat świadczonych przez nas usług uzyskają Państwo na stronie internetowej soltechenergy.pl, pod numerem telefonu +48 537 438 242 bądź mailowo kontakt@soltechenergy.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                          Soltech Energy - panele słoneczne
                                                                                                                          Sklep/ Doradztwo/ Montaż/ Serwis
                                                                                                               Najniższe ceny na rynku - SMA, Fronius, Steca, IBC
Fachowcy i eksperci
13.11.2019 14:25
EssayTopicsMasters

Нужна помощь в написании, но не знаете, кому вы можете доверять? На EssayTopics Masters мы проводим исследования по написанию компаний, чтобы вы могли выбрать наиболее надежную и надежную. Посмотрите на обзор https://essaytopicsmasters.com/reviews/samedaypapers-com, который мы недавно завершили.