Bojler elektryczny Klasl STIEBEL ELTRON PSH 80 CLASSIC

Fachowcy i eksperci
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.08.2019 17:48
Witam

Chcę kupić ten bojler 
https://www.leroymerlin.pl/hydraulika/ogrzewacze-wody/pojemnosciowe-elektryczne/elektryczny-ogrzewacz-wody-psh-80-classic-p-1800-w-stiebel-eltron,p438061,l995.html

Niestety u mnie w mieście w Koninie gdzie mieszkam nie ma go na stanie najbliżej jest w Leroy merlin w Kaliszu, w związku z tym mam pytanie jak mam zamówić ten bojler u mnie w sklepie stacjonarnym w Koninie żeby mi go ściągnęli do Konina do sklepu czy zamówić internetowo w Kaliszu z dostawą do mnie do domu lub i sklepu leroy w Koninie 
I jak to wygląda od strony dostawy i płatności 
Proszę o pomoc i informacje 
Z góry dziękuję 
Pozdrawiam serdecznie 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
23.11.2017 19:06
Samochód dostawczy do firmy

Jakbyście potrzebowali kupić do firmy używany samochód dostawczy, czy osobowy, sprawdźcie sobie aukcje internetowe https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy/Dostawcze znajdziecie tam bardzo duży wybór pojazdów poflotowych oraz poleasingowych, a także maszyn i sprzętu budowlanego, jakby ktoś potrzebował. W serwisie można się zarejestrować bezpłatnie, można też za jego pośrednictwem sprzedać pojazd, firma może pomóc w całym procesie sprzedaży.

Fachowcy i eksperci
14.01.2020 11:21
Mikołów stolarnia Fachowcy Leroy Merlin

Dzień Dobry

Zakupiliśmy blaty kuchenne bukowe. Zrobiliśmy pomiary naszych schodów oraz szablony tych nieprostokątnych. Pan Jacek ze stolarni Leroy Merlin powiedział, że przytnie tak, jak tylko mu pozwoli maszyna, ponieważ cięcia skosów nie są możliwe. No i niemożliwe stało się możliwe! Kiedy zadzwonił, że usługa jest gotowa a my do przycięcia mamy tylko jeden kawałek to nie wierzyłam.

Nasza rozmowa podczas przyjęcia usługi toczyła się w miłej atmosferze fachowego rozeznania tematu i z humorem przyjęliśmy, że czekają nas docięcia.  Pan Jacek fachowo jednak przyciął nam wszystkie stopnie i poradził, jak je zakonserwować i wykończyć.  Mąż je już w domu zakonserwował, przymierzył (pasują!) i czekają na swoją kolej w naszym remoncie.

W Mikołowie zetknęliśmy się już z wieloma miłymi doradcami np. Pan Szymon pomógł nam dobierać urządzenia do Łazienki przy wykonywaniu projektu z Panią Emilią.  Więc nie boimy się następnych zakupów. Dziękujemy Panie Jacku!

Fachowcy i eksperci
10.12.2019 15:37
ukladanie plytek
Dzien dobry,mam duzy dom gdzie chce zastosowac plytki oraz parkiet i musze znalesc firme ktora sie czyms takim zajmuje..macie swoich faworytow?