Brak obsługi klienta

Małopolskie
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
11.08.2019 22:06
Z tego co czytam to kolejna skarga na obsługę posprzedażną. Tzn , BRAK OBSŁUGI POSPRZEDAŻNEJ. Szefowie liroja : jeżeli na 3 dzień po zakupie taczek (najdroższych jakie były w markecie) rozpada mi się łożysko  w kółku , a wy chcecie przyjąć całe taczki do reklamacji na 14 dni  to co to jest jeśli nie OLEWANIE KLIENTA????.  Wiem ,że zakupiłem całe taczki , ale mam małą firmę i oddanie tych jednych to likwidacja połowy mojego "taboru" . A wystarczyło wymienić kółko....  Ponoć procedury nie pozwoliły. Nie  ośmieszajcie się.Tzn. polscy szefowie muszą przypodobać się francuskim szefom i zrobić dobrą marżę...  niestety nie mam dla was szacunku , nawet nie kwiczycie leżąc. Jak chcecie możecie czuć się obrażeni, pomyślcie że mnie i kilku innych wcześniej obraziliście wy. Na pewno szybko do tego sklepu nie wejdę i każdemu będę odradzał. Chamstwa nie lubię. W sumie to już myślałem, że da się w Pl normalnie  klienta obsłużyć, ale ta polaczkowatość  się wam widać włączyła... Pal licho 165 pln. ale jak przykro.... niestety nie pozdrawiam   Marek Rodak.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Małopolskie
12.08.2019 21:42
Zamówienia internetowe click&collect
Wg. mnie Leroy Merlin to najlepszy sklep budowlany ze wszystkich ale proszę was,  odbieranie towarów zamówionych przez internet to jest jakiś żart.... Czytając opis rozumiem to tak - zamawiam towar, a za 4h jest ono do odebrania w sklepie. Przychodzę mówię numer zamówienia i biorę przygotowane zamówienie. Ale nie. Nie w Leroy Merlin. Przychodzę do magazynu, pokazuję numer zamówienia, po czym pani mnie informuje, że czas oczekiwania to pół godziny (finalnie czekałem 55 minut). Czyli zamówienie nie jest do odbioru za 4h tylko materiał jest zarezerwowany po 4h.... Więc po co przysyłać SMS z informacją, że towar jest gotowy do odbioru? A już najbardziej rozbroiła mnie sytuacja gdzie pewien pan przyszedł po zamówienie chociaż nie dostał SMS o przygotowaniu towaru, czekał czekał, po czym pani poinformowała go że nie ma jeszcze jego materiałów i magazynier zmarnował 40 minut na szukanie towaru. Towaru, którego k**wa nie miało prawa tam być. A ludzie czekali na swoje ponad godzinę. Rozumiem, że to nie (...) pracowników, ale dawanie jednego gościa, który jeździ po magazynie to jakaś parodia.
Małopolskie
09.08.2019 12:57
Budowa domu drewnianego

Co sądzicie o tym aby wybudować dom drewniany? Bo czytałem artykuł https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-szkieletowe-producent/ i widzę że taki dom jest tańszy i szybszy w budowie niż dom murowany. A można zaoszczędzić naprawdę dużo i wydać to na przykład na wyposażenie.

Małopolskie
20.11.2009 22:07
Domy kanadyjskie,konstrukcje drewniane małopolska
CONTRACO Konstrukcje drewniane
[size=large]Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną.Specjalizujemy się między innymi w budowie domów szkieletowych w stylu kanadyjskim


,konstrukcji drewnianych, obróbce drewna klejonego i KVH, obróbce więźb dachowych oraz innej architektury drewnianej (tj. domów całorocznych, letniskowych, altan ogrodowych itp.) Nasze domy budowlane są według oryginalnych i tradycyjnych metod konstrukcji starych góralskich domów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi zapewniających estetyczną obróbkę drewna. Realizujemy równiez projekty od podstaw, to znaczy od fundamentu aż po dach.[/size]

Wykonujemy także inne prace budowlane i wykończeniowe takie jak montaż boazerii,elewacje domów z obiciówki, podłogi drewniane i wiele innych oraz kompleksowe wykończenie wnętrz.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony


www.contraco.com.pl
Tel. kontaktowy: 508540504