Bramy i ogrodzenia

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 05.07.2017 11:47

Korzystał ktoś z Was z usług tej firmy: http://gms-system.com/ ?   Z tego co widzę na stronie, specjalizują się w produkcji i montażu bram rozwiernych, segmentowych oraz uchylnych. Ponadto w ich ofercie znajdują się altany i wiaty śmietnikowe, komórki lokatorskie, garaże zbiorcze, boksy garażowe i bramy a także wiaty stalowe oraz wygrodzenia.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Sykwa | 27.10.2017 16:19

W odpowiedzi na post: Bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenie stalowe mam, kominki z klinkieru i jestem bardzo zadowolony. 
polroll | 22.09.2017 12:34

Ja mogę polecić bramy garażowe poznań. Sam mam od nich i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość w rozsądnej cenie.

sztam | 03.08.2017 15:03

Nie, niestety nie korzystałam. Mi ogrodzenie w Białymstoku robili fachowcy z Wawruka, mają najlepsze opinie w okolicy. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, wzięłam ogrodzenie gabionowe wypełnione szkłem ozdobnym. Idealnie komponuje się z fasadą domu

mateo | 14.07.2017 13:00

Bardzo ciekawa oferta,szczególnie podobały mi się garaże i komórki lokatorskie zbudowane z elementów stalowych.A solidne wiaty zbudowane ze stali nierdzewnej,podobnie jak hale widziałem w bth import stal / często realizują nasze zlecenia cięcia laserem/,miałem okazję się przyjrzeć  przy okazji odbioru naszego zlecenia .
Inne dyskusje
Ogród

06.07.2017 20:36
Fotel do ogrodu
Też w padł mi w oko fotel rozkładany delta http://ogrodolandia.pl/fotel-rozkladany-delta. Na takie pogody jakie mamy aktualnie jest idealny. Wygląda na dość solidny więc liczę, że trochę z niego po korzystamy.
Ogród

15.03.2016 13:06
Fontanna w ogrodzie

Co myślicie o fontannach w ogrodzie? Mi się strasznie podobają jako ozdoby. Planuje sobie taką kupić http://www.artbud.pl/pl/p/-Fontanna-Kefalonia-FineCrete-JURAND-zlszt./30788 na pewno będzie się pięknie prezentować w moim ogrodzie

Ogród

11.04.2016 14:19
pomysł na urządzenie ogrodu