co na ścianę w kuchni zamiast płytek???

Pokaż innym co zrobiłeś
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
Pomocna dłoń 30.03.2009 23:01
Czy macie pomysł co na ścianę w kuchni między szafkami zamiast płytek? Słyszałam np. o szybie. Ma ktoś może? Jaki jest koszt, jak się sprawdza no i jak wygląda :) Jak macie jeszcze inne pomysły piszcie
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.07.2015 10:29
W odpowiedzi na post: co na ścianę w kuchni zamiast płytek???
Wzorów jest tyle że głowa boli popatrzcie np tutaj http://reproteka.pl/fototapeta-pod-szklo/ sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ale za kuchenką też się daje te szybę? wytrzyma temperaturę?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
15.03.2015 00:28
Pomiędzy szafkami zamiast płytek? Obecnie panuje moda na fototapetę za szkłem :) Jest bardzo fajna w utrzymaniu, bo jeśli coś się zabrudzi - wystarczy zetrzeć ściereczką i po problemie :) Sama decydujesz co ma być tym obrazkiem, a koszt takiego bajeru wcale nie jest duży :) Moi znajomi między szafkami mają tynk strukturalny i też sobie chwalą, bo łatwo można doczyścić zabrudzenia, a przy tym super to wygląda :) Wydaje mi się, że to kwestia gustu, bo rozwiązań jest mnóstwo ;)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.02.2015 16:55
Mi się bardzo podoba drewno, albo połączenia drewna z płytkami. Fajnie też wygląda fototapeta za szybą. Poszukaj inspiracji w magazynach wnętrzarskich, na pewno coś ci wpadnie w oko.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.02.2015 17:36
Warto rozważyć wykorzystanie fototapety. Fototapeta pasująca do mebli kuchennych może prezentować się naprawdę efektownie. Tylko należy ją odpowiednio zabezpieczyć przed wilgocią, zabrudzeniami i wysokimi temperaturami.
decoroom_1 - Kopia.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.02.2015 12:09
W odpowiedzi na wpis użytkownika: tomarek
Prościej ibezpieczniej pod tym względem jest chyba w kuchni zrobić taflę szkła, czy w tańszej wersji pleksi i pod nią zrobić dowolny motyw.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.02.2015 08:43
W odpowiedzi na wpis użytkownika: decoroom
Tak fotopeta teraz jest odjechanym pomysłem i warto nad tym pomyśleć z tego względu, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Myślę, że ten trend będzie taki popularny przez kilka lat i można będzie faktycznie się nim chwalić jak przyjedzie jakaś rodzina lub po prostu znajomi hehe Wracając do tematu to tylko fototapeta
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.02.2015 10:50
W odpowiedzi na wpis użytkownika: elviszyje
Zastosowanie fototapety na kuchennych ścianach to znakomity pomysł. Można ją zabezpieczyć na różne sposoby przez warunkami panującymi w kuchni. Świetnym uzupełnieniem wizualnym i jednoczesnym zabezpieczeniem fototapet jest wykorzystanie szkła. Taka ściana wygląda bardzo efektownie.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.01.2015 16:18
A ja tam polecam tynk mozaikowy :) U mnie świetnie się sprawdza :) Po pierwsze, jeśli się zabrudzi można go łatwo przetrzeć ściereczką, a po drugie wygląda obłędnie i nadzwyczajnie, a gama dostępnych kolorów jest naprawdę spora :) Ale oczywiście to wszystko kwestia gustu.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
31.01.2015 22:25
W odpowiedzi na wpis użytkownika: koraaa
gdyby ktoś z was był zainteresowany betonami i strukturami na scianach, to chetnie odpowiem na wszystkie pytania:-) super sprawdzają się i w kuchni (zamiast płytek) i w łazience i w salonie :-)) pozdrawiam,
pracownia MURMUR
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.02.2015 19:37
W odpowiedzi na wpis użytkownika: murmur
Ja własnie zastanawiam się między zwykłymi płytkami które jakoś wydaja mi się najbardziej praktyczne do kuchni a betonami strukturalnymi do których nie do końca jestem przekonana jeżeli chodzi o kuchnię, a na które nalega mój mąż... sama nie wiem na co się zdecydować
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 09.02.2015 12:47
W odpowiedzi na wpis użytkownika: ernest33
Zdecydowaliśmy się na poączenie kolorowya szyba + wydruk wielkoformatowy pod bezbarwnym szklem. Nastronie dcol można spojrzeć na dziły i zainspirować głowę pomysłami. Nie twierdzę, że to najlepsze wyjscie, ale może warto pomysleć inaczej, co czasem równa się taniej!!
http://dcol.pl/fototapety/tematy/tekstura/cegly.html
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
18.11.2019 23:14
Bosch PSR 300 LI - naprawa
Mały i poręczny bosch, problem w tym że puszcza dymki :D czyli wymiana silnika i naprawa pokrętła
https://www.youtube.com/watch?v=WZJJi2BXu1A
Pokaż innym co zrobiłeś
03.09.2012 17:59
Nowe mieszkanie porada?
Witam!
Jesteśmy w trakcie kupna mieszkania w zasadzie to już podpisaliśmy umowę na jego zakup, blok będzie oddany do użytku pomiędzy czerwcem a grudniem 2014r. Na początku byliśmy zdecydowani na mieszkanie 61,44m2 jednak wszystkie oka jakie są w tym mieszkaniu będą zasłonięte przez drzewa brak możliwości ich wycinki „przepisy ” a do tego okna są skierowane w kierunku północno zachodnim, wiec słońca będzie tam niewiele. No i są tam 2 pokoje oraz pokój+aneks wiec w przypadku 2 dzieci nie będziemy wraz z żoną mieli swoje prywatnego pokoju (sypialni). Zastanawiamy się nad zmianą mieszkania na większe, koszt zakupu zwiększył się o 23000zł mieszkanie jest od strony południowo zachodniej (będzie więcej słońca), oraz brak drzew przysłaniających okna. Myślice ze dobrze postąpimy jeśli zamienimy mieszkanie na większe 69,60m2 będziemy mieli 3 pokoje oraz pokój+aneks.
I jeszcze jedno czy podoba wam się układ mieszkania 69,60m2 i 61,44m2 może jakieś porady co byście zmienili pozdrawiam
Dołączam dwa plany mieszkań 61,44m2 oraz 69,60m2

Pokaż innym co zrobiłeś
17.09.2019 19:13
gąsiory
Witam. Chcę u siebie zrobić gąsiory dachowe, szukam do tego dobrej firmy.  widziałem na innej stronie https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/dachowki/gasiory-dachowe/    według mnie warto spróbować