Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Łazienka
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.11.2016 00:50

Czarno-biała łazienka

Łazienka
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.11.2016 08:43
W odpowiedzi na post: Czarno-biała łazienka
Piękna łazienka, minimalistyczny styl bardzo mi się podoba. Mam podobny tynk dekoracyjny, zamawiałam z dekoracji wnętrz i jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość, świetne artykuły. Szafki w Twojej łazience to mistrzostwo świata :) 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.11.2016 16:49
W odpowiedzi na wpis użytkownika: jankowskaka
Dziękuję za miłe słowa, co prawda na ścianie jest farba a nie tynk,ale zdjęcia nie oddają szczegółów. Efekt tynku może oddaje flizelina,która nadaje ścianom taki wygląd,malowane farbą ceramiczną magnatec kolor szlachetny antracyt. Były zakusy na ciemny sufit,ale zrezygnowałam.Szafki mieszczą wszystkie łazienkowe szpargały,ręczniki a także ukrywają pralkę. Niestandardowy wymiar blatu bo aż 80 cm,ale opłacało się schować pralkę,której widok nie pasował mi do wnętrza.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.08.2018 06:44
Cześć. Świetnie zrobione w stylu retro. Płytki pasują do szafek łazienkowych idealnie, Gratuluję pomysłu
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.08.2018 16:37
W odpowiedzi na wpis użytkownika: jj1976
Dziękuję i cieszę się bardzo że się podoba. Sama wymyśliłam sobie wszystko i myślę że osiągnęłam zamierzony efekt. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
01.02.2017 22:32
Bardzo ładna, stylowa łazienka - chociaż nie zgodzę się z wcześniejszym komentarzem - nie jest to styl minimalistyczny, a retro. Nie zgadzam się z przedmówcami również w kwestii frontów szafek i luster wieszanych. Lustra klejone są bardzo efektowne, ale sprawdzają się raczej w nowoczesnych łazienkach, a tutaj dwa lustra w ramach idealnie wpisują się w klimat. Fronty szafek nie muszą się każdemu podobać, ale w przeciwieństwie do lakierowanych mają charakter. Poza tym mamy tu fajną grę faktur (połyk i wzór płytek, matowe fronty z poziomymi podziałami), co zapobiega nudzie w monochromatycznych wnętrzach. Kinkiety mogłyby być czarne w połysku (kontrast z matową ścianą) lub w chromie, żeby zrównoważyć ciemny blat, ale nie konkurować za bardzo z lustrami. Przycisk spłukujący jak dla mnie z innej bajki, postawiłabym na biały lub chrom. Co mi przeszkadza to rozgardiasz - za dużo powyciąganych szpargałów na zabudowie wc i blacie. Rozumiem, że mydełko będzie potem przelane do jakiegoś ładnego dozownika, bo oryginalne opakowania kosmetyków są zwykle paskudne i niestety niweczą wysiłek wkładany w aranżacje wnętrz. Akcesoria, doniczki, a także ręczniki trzeba 'ujarzmić' ;) kolorystycznie, bo na razie wśród tych rzeczy jest za duży misz-masz (spróbowałabym pastelowych odcieni, żeby złagodzić nieco mocne biało-czarne kontrasty). Trzymam kciuki za udane poszukiwania i proszę nie przejmować się zanadto krytyką - rzeczy z charakterem zwykle wywołują dyskusję, a nijakie co najwyżej się podobają ;)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.03.2017 23:38
W odpowiedzi na wpis użytkownika: patitika
Oczywiście nie przejmuje się krytyką,tyle ile nas tu na forum tyle różnych gustów. Dziękuję za zwrócenie uwagi na elementy, które moim zdaniem stanowią duży atut pomieszczenia.Nie wszystko jest jeszcze tak jakbym chciała , na dzień  dzisiejszy mam jedynie kinkiety,dodatków nadal brak.Tez jestem zdania że wszystkie bibeloty powinny być ograniczone do minimum na blacie.Jak wymyślę sobie kolor który przełamie czerń i biel to pomyślę nad ujarzmieniem tego co gryzie w oczy. Dziękuję za pozytywną i konstruktywną opinię i pozdrawiam ciepło . 
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.11.2016 13:58
Ta łazienka miała szansę na bycie bardzo ładną... Niestety, nie wszystko wyszło. Fatalnie wygląda ściana z zabudową i umywalkami: lustro powinno być klejone na całą szerokość ściany, kontakty na ścianie z boku, nad lustrem jakieś ekstra kinkiety. No i drzwiczki do zabudowy pełne lakierowane, najwyżej z jakąś wentylacją dla pralki. Szkoda.
Czy już coś się zmieniło? Doszły lampy?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.03.2017 23:43
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Misiek&Misiek
Miałam okazję zamontować gładkie z połyskiem fronty, ale najnormalniej w świecie nie podobały mi się i zależało mi wł na tych azurowych.Moim zdaniem dopełniają idealnie całość . Zmieniło się tylko tyle że mam już zamontowane kinkiety, które są efektem kompromisu małżeńskiego 😃zamysł był trochę inny, ale praktyczność i ilość emitowanego światła wygrała.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.11.2016 19:07
Aranżacyjnie super, fajnie ta czerń gra w kontraście z bielą, choć akurat fanami frontów szafek nie jesteśmy :)
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Łazienka
Łazienka mini + garderoba
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Podwodna łązienka cd3