Czy ktoś ma szare meble w salonie

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
13.09.2018 13:11
Zastanawiam sie nad kupieniem takowych. 
Jak się sprawdzają ?

Czy nie jest ponuro? 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.10.2018 15:54
W odpowiedzi na post: Czy ktoś ma szare meble w salonie

Ja też mam szary salon, aranżacje podpatrzyłam na wizualizacjach sklepu meblowego . Chyba jest najprościej jest skorzystać z "gotowizny", bo rynek jest tak przesycony, że trudno podjąć decyzje i poskładać z pojedynczych mebli zgrane wnętrze. Szczególnie jeśli jeden kolor ma być motywem przewodnim.  

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.10.2018 09:11
Moim zdaniem szary nie musi być ponury, ważne są dodatki i kolor ścian. Ja osobiście lubię taki wystrój.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
22.10.2018 09:26
Jeśli odpowiednio zestawisz pozostałe elementy, to absolutnie nie. Przecież meble nie stanowią jedynego elementu w pomieszczeniu, a szerokie pole manewru jest też na dodatkach.
Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.10.2018 14:41

Szary kolor nie jest taki ponury, powiem szczerze że bardzo mi się podoba ten kolor sypialnie sobie pomalowaliśmy na szaro i wyszło mega ładnie ale jak chcesz szare meble pomyśl o jakimś fajnym kolorze na ściany, żeby dobrze się komponował z szarym a meble polecam zamówić na https://www.edomator.pl/pol_m_Meble_Lustra-ozdobne-230.html mają  bardzo fajnej jakości te meble.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.10.2018 12:38

Zastanawiałem się właśnie nad zakupem szarych mebli, ale w końcu zdecydowałem się na taką meblościankę: https://mebleropez.pl/20-mebloscianki-nowoczesne  , z powodu tego że postanowiłem ściany na szaro pomalować, więc już meble automatycznie nie mogły być tego koloru...  No ale u znajomych widziałem że takie meble wyglądają naprawdę fajnie. 

Inne dyskusje
Urządzanie
1 godzinę temu
jaka reklama
Witajcie. Zgłębiałam ostatnio temat reklamy strony internetowej, bo chciałabym zastosować u siebie coś skutecznego i trafiłam na fajną rzecz jaką jest reklama display. Spotkaliście się z taką firmą reklamy?
Urządzanie
4 godziny temu
Trwały dywan do salonu - czym się kierować przy wyborze?
Poszukuję naprawdę trwałego dywanu do salonu, który szybko nie zblaknie i nie będzie się udeptywał. Miałam już różne dywany droższe i ze średniej półki cenowej, niestety niezależnie od ceny szybko traciły puszystość, a tkanina ugniatała się pod wpływem chodzenia. Wiem, że nie istnieją dywany idealne ale poszukuję takiego, który jak najdłużej zachowa swój wygląd i będzie łatwy w pielęgnacji. Czy możecie polecić jakieś marki dywanów lub konkretne modele, które spełniają takie wymagania? Czym kierować się przy wyborze takiego dywanu i na jakie konkretnie parametry należy zwracać uwagę?A może lepiej tutaj sprawdziłaby się wykładzina dywanowa - nigdy jej nie miałam, ale słyszałam że aż tak się nie ugniata?
Urządzanie
19.11.2018 14:08
Bezsensowna gwarancja - naciąganie klientów
W dniu 25.10.2018 r zakupiłem żarówki led 3 pak w sklepie w Cieszynie. Po niecałym miesiącu jedna żarówka przestała świecić i chciałem ją reklamować. Niestety powiedziano mi , że muszę dostarczyć wszystkie 3 szt. aby móc reklamować jedną.
Zareklamowałem wszystkie 3 szt.
Jest to bez sensu. Jeżeli np. zakupię opakowanie 10 szt kołków do betonu i ostatni będzie felerny to każą mi wyciągnąć wszystkie ze ściany jeżeli są zamontowane. Gdyby była to większa kwota to poszedł bym do rzecznika praw konsumenta.
Jest to niezgodne z prawem. Powinniście się wstydzić za  politykę sklepu oraz za pracowników. Możliwe, ze nie znają przepisów, ale świadczy to o sklepie aby nie udzielić gwarancji.